Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wujek1986ua

Poznałem wczoraj świetna dziewczyne ale....

Polecane posty

ale dzieli nas odleglość :(, jest dokladnie taka jaka sobie wymarzylem z wygladu i z charakteru... gadalismy przez kamerke.. na zcaterii ponad 5 godzin i jak bysmy znali sie od dawna. mam jej nr ona moj..piszemy smsy.... ale dzieli nas 300 km odleglosci :( i co mam teraz zrobić :( zawsze jak poznam świetna dziewczyne to jest masakra odleglosciowa eh :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do swojego faceta jezdzilam ponad 300km co tydzien;) pozniej sie dalej wyprowadzil, jakies z 800km, to wtedy raz na miesiac na tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysy nie masz przypadkiem na
imie Tomek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaa...
mnie dizeliło od chłopaka 400 km i to nam nie przeszkodzilo! przez jakis czas widywalismy sie w weekendy a pozniej ja sie do niego przeprowadzilam wiec jak widac odleglosc to nie problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mam nadzieje ze nie bedzie jej to przeszkadzalo ;P bo mi odleglosc nie przeszkadza..ale nie wszytskie dziewczyny sa takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wujek1986ua ale dzieli nas odleglość , jest dokladnie taka jaka sobie wymarzylem z wygladu i z charakteru... gadalismy przez kamerke.. na zcaterii ponad 5 godzin i jak bysmy znali sie od dawna. mam jej nr ona moj..piszemy smsy.... ale dzieli nas 300 km odleglosci i co mam teraz zrobić zawsze jak poznam świetna dziewczyne to jest masakra odleglosciowa eh " Co za absurdalne zdziwienie:P.Przecież to jest absolutnie normalne:P.Ja ciekawych nie moge poznać nawet takich co mieszkają ponad 300 km ode mnie:O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka...........
mnie od mojego dzielilo 2000 km, a dzisiaj jestesmy malzenstwem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_atrakczjna
Boze 300 km??? To zadna odleglosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×