Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna znów

scenariusz ten sam

Polecane posty

Gość smutna znów

Jesteś ładną, ciepłą kobietą, masz piekne ciało, jestes dobra, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna znów
ale spotykac zaczal sie z inna. Juz nawet nie licze ilu mnie tak poraktowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna znów
zeby to tylko jeden. Ze mna oni sie przyjaźnia, zwierzaja, nawet jak sie spotykamy, to mowia, ze taka zgrabna etc i za chwile informuja, ze sie z kims spotykaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna znów
Again nie wiem, moze oni mowia prawde, ale szukaja innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze dla facetow trzeba byc wredna suka i traktowac ich tak jak ono traktuja nas?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa do góry, odpowiednią osobę można spotkać w najmniej oczekiwanym momencie;) Życzę, żebyś kogoś takiego spotkała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna znów
Kenniks ja jestem za szczeraza mila, jednym slowem za bardzo sie staram, a oni moze potrzebują wiekszego extremum nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna znów
wytlumaczcie mi t, bo nie zasne. Fajnie nam sie rozmawialo i mowil mi komplementy, ciagle mowi... Nie chcial sie spotkac, bo rozstal sie nedawno z dziewczyna, wiec nie naciskalam. I nagle mi pisze, ze sie z kims spotyka. Nic mi nie obiecywal fakt, ale co stalo sie, ze z tamta sie spotkal, przeciez tez przezywal rozstanie. Nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ataira
"Nie chcial sie spotkac, bo rozstal sie nedawno z dziewczyna" Ile jeszcze się na to złapie ;) To jest taka oklepana wymówka, gdy facet nie jest zainteresowany i tylko liczy na seks. A jak facet spotyka dziewczynę i wie, że to jest naprawdę ta, to żadne traumy po nieudanych związkach mu nie przeszkodzą - zapamiętaj to. Na przyszłość, jak Ci mówią "nie jestem gotowy", "boję się zobowiązań", omijaj takich szerokim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ataira
widocznie tamta laska miała to coś, i już mu wymyślone traumy przeszły jak ręką odjął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna znów
Ataira acha moze masz racje faktycznie. On tez mi powtarzal że nie chce mnie skrzywdzic, ze jakby sie teraz ze mna umowil, to tylko na seks wlasnie, ale nie chce tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna znów
czyli, ze zwyczajnie mu sie nie spodobalam. To po co te wszystkie komplementy, teraz tez, ze mnie lubi etc. Znow czuje sie podle. Ze mna mozna sie przyjaźnic, ale jak cos wiecej to wybieraja inne. Jakie to przykre. Cholera to nawet o to nie chodzi, to rujnuje moje i tak niskie poczucie wartosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syćko orawda
Fajnie nam sie rozmawialo i mowil mi komplementy, ciagle mowi... Nie chcial sie spotkac, bo rozstal sie nedawno z dziewczyna, wiec nie naciskalam. I nagle mi pisze, ze sie z kims spotyka. Nic mi nie obiecywal fakt, ale co stalo sie, ze z tamta sie spotkal, przeciez tez przezywal rozstanie. Nie rozumiem. -- lubił cię. I nic wiecej. A ty jestes zazdrosna ze jednak wybrał inna.. nie ciebie.. Musisz wyleczyc sie z zazdrosci. Wolny facet, ktory z toba rozmawia nie oznacza ze od razy leci na ciebie. Moze cie lubiec. A ty masz tak: wolny czyli juz sobie mysle, ze bedzie moj bo ja SAMA..WOLNA... ZYCIE MOJE PUSTE.. sama sie krzywdzisz. Nie oni ciebioe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna znów
nie do konca. Moje zycie nie jest bez mezczyzny puste, bo ja ja nigdy nie mialam takiego ktory by mnie kochal, potrafie zyc sama i cieszyc sie takim nawet zyciem, tylko, ze boli mnie i to tez nie zazdrosc, ze nie jestem dosc dobra, zeby porzadny chlopak zainteresowal sie mna. Innymi tak, ale nie mna. Ja wiem czy to jest zazdrosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna znów
syćko orawda ale masz racje, z tym, ze lubil mnie i to wszystko, w koncu do kochania potrezba jeszcze innych rzeczy wielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×