Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie chce byc juz sama

Czy warto wkraczać w taki związek?

Polecane posty

Gość nie chce byc juz sama

czy warto wkraczac w taki związek?: on interesuje sie mna, jest przystojny, fajnie sie z nim rozmawia, urzekl wszystkie moje przyjaciolki swoja osobowoscia, wszyscy wokol mi mowia, ze chlopak jest ok. Ja tez uwazam, ze jest nawet lasny i stosunkowo fajny, tylko... gdy pisze do mnie, nie czuje dzikiej euforii, motylkow w brzuchu itp... Nie wiem, czy moglabym go pokochac? Spróbowac byc z nim, w koncu taki fajny i liczyc na to, ze pewnego dnia go pokocham? Prosze o rady, bo moi znajomi sa stanowczo za taka opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa jasne
to zalezy od sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce byc juz sama
dobra, spróbuje, najwyzej nie wyjdzie, zranie go i niech leczy zlamane serce za wszystkie kobiety których mezczyzni tak skrzywdzili:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie warto.....
jeśli od samego początku nie ma tzw. chemii to wkraczanie w związek z kimś po to tylko by nie byc sama jest bez sensu. bedziesz oszukiwac sama siebie i jego. Z czasem możesz go ranic i siebie tez przez takie bycie na sile:/ Odradzam bo sama to przerabialam i nigdy wiecej tego juz nie zrobie. A Twoi znajomi jak chca tak bardzo Cie swatac na sile to niech sie najpierw soba zajmą . Pozdrawiam i zycze madrej decyzji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×