Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lonely p

jaki kocyk dla noworodka

Polecane posty

Gość gość
najlepiej sliski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kupiłam kocyk Malena kocyki dla najmlodszych maja profil na FB i na Allegro czasem się wystawiaja. Ja kupilam na Fb , jest super w końcu kocyk nie spada z fotelika , a to mega upierdliwe było. Naprawdę fajna i praktyczna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dużo porad nt. kocyków jest tutaj - > http://szafa-olafa.pl/kocyki-dla-dzieci-niemowlat/ - wybór kocyka musi zależeć od pory roku... i ogólnie przeznaczenia kocyka - czy do spania, czy do wózka, w grę musi wchodzić też cena, innej jakości są za 30zl ze smyka, inne z minky kosztujące ze 150zł. generalnie jeśli ma to być 1 kocyk - nie sądze aby ktoś oszczędzał ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, do czego wy te kocyki używacie? Bo ja też mam dziecko z listopada i kocyków jakoś do tej pory nie używałam do niczego. A już zupełnie nie pojmuję po co 2 kocyki? My mieliśmy rożek na początku, teraz się przydaje pod głowę przy karmieniu. Dziecko śpi w śpiworku, bo jest bezpieczniej. W wózku jest ubrane, niczym nie przykrywam, ewentualnie tą kołderką z rożka. Na podłodze mamy matę edukacyjną, ewentualnie narzutę można położyć na dywan. A już tyle tematów o tych kocykach, że się zaczęłam zastanawiać na co to komu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj mamy madzi z sosnowca,który to kocyk był taki śliski i nie godizen polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania 555q
Nie zgodzę się z Tobą kocyk jest potrzebny ,nie wszyscy chcą używać różków .Moja znajoma wybrała kocyk , tutaj sobie go upatrzyła ,jest miękki i delikatny http://maylily.pl/kategoria/magiczne-kocyki .A jak dla ciebie na początku proponuje kupić jeden , dwa kocyki nie będą Tobie potrzebne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie polecam Aden + Anais lub jj.cole. szczególnie te pierwsze. Wspaniała jakość, delikatność, miękkość i przede wszystkim naturalność. Ja uwielbiam otulać nim mojego malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy kocyk-otulacz SupeRRO Newborn i on jest eee z bambusa :D Strasznie fajna mięciutka tkaninka, nie uczula, pochłania wilgoć i uv, przeciwgrzybicza itd. W życiu bym nie wpadła na babusowy kocyk sama z siebie haha. A tak serio, to jest naprawdę super. (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racuszek82
Ja szukam czegoś na teraz. Chodzi mi o jakiś taki kocyk z tych "lżejszych" jeśli wiecie co mam na myśli. Mój syn jest cały upocony pod kołdrą przy obecnych temperaturach. Mimo, że kołderkę ma niby letnią..taką lżejszą. A co do kocyka to zależy mi żeby był bawełniany - nie sztuczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwaBaczek
jak na teraz to bambus jest najlepszy, chłodzi lub ogrzewa, dziecko się nie poc****atrzyłam na te kocyki od Lullalove, superro, są tanie i uniwersalne. A do tego ładne i naturalna tkanina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barburka88
Racuszek z bebelini takie lekkie kocyki są świetne, z nowej kolekcji sweeti dotti. ja dla swojej córki dostałam, ale teraz się zastanawiam czy nie kupić takiego samego dla starszego syna. tylko że w kolorze niebieskim :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja moge tylko nie polecic - tych kocykow minky na allegro - kupilam i po 1 praniu porozciagany i 0 miekkosci, podróby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzy wybor ma firma MayLily. Mozna kupic bambuski cienkie (polecam dla niemowlaczkow otulinki, sa z takiego muslinu bambusowego). Maja tez bawelniane dziergane z super sliczna sowka. Na zime znowu minky cieplutkie lub takie wiosenne polacZenie minky i bambusa. W weekend bylam na targach mother &baby i wszystko wyogladalam i wymacalam :D wg mnie bardzo warto, bo polskie, sliczne i super przydatne. Ja mam juz upatrzone kilka rzeczy, dobrze ze mam targowa znizke ;);) dobze dla portfela meza oczywiscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama89
Dziewczyny!!! Kupilam ten Maylili otulacz bamusowy i jestem zachwycona!!!! Wgle mili sa i mi doardzili super! Heniutek chrapie pod nia teraz a w dzien tez drzemka byla z bambuskiem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo my dobrze doradzamy :) moja córka w cieple noce tez śpi pod bambusowym kocykiem z maylily. Chociaż ja się zachwycam teraz czapką dwustronną bambusową mam ta koralowo beżowa i zaluje ze wczesbiej nie kupiłam bo teraz w miare cieplo ale na zimniejsze wieczory idealna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to my mamy też bambuska ale z lullalove, bo kupowaliśmy razem ze śliniakogryzakiem. Też polecamy jako cienki i przyjemny kocyk na cieplejsze dni, super ten bambus w życiu bym sie nie spodziewała, że taka świetna tkaninka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariaaaaaa
ja ostatnio wypróbowałam antyalergiczny kocyk dla niemowląt marki Skip Hop. Jest zrobiony z miękkiej tkaniny pluszowej i po prostu w dotyku jest aksamitny :) Polecam z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja koleżanka zrobiła prezent swojemu siostrzencowi - otulacz bambusowy - i teraz jej siostra za nic by nie zamieniła tego otulacza na inny kocyk czy to bawełniany czy tez polarowy czy jakikolwiek inny :))) mówi ze rewelacja :))) w dotyku delikatniutki i po praniu nie traci swoich wartości :)) pozdrawiam www.krak-wit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy kocyk grubszy, cienki i dwie flanele i okrywam w zależności od pogody w te upały flanela :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariaaaaaa
aż chciałoby się być niemowlęciem. Tyle teraz jest róznych fajnych rzeczy dla noworodków. I to jeszcze ze świetnych jakościowo materiałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maria, a co najlepsze można sobie samemu takie kocyki projektować, wybierać tkaniny, wypełnienia :-) ja obiecałam polecić Panią z http://szafa-olafa.pl/ - jeśli będę zadowolona z zakupów, tak też więc czynię i polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, bardzo fajne kocyki, kołderki narzutki np. z haftowanym imieniem dziecka można zamówić w Pracowni Kreatywnej Kolorina, jak któraś jest zainteresowana to znajdziecie przez fb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrrrrra
Bardzo mięciutkie i eleganckie kocyki Damask można dostać w skalpie online Bellbino, kupiłam je od razu z ubrankami i baldachimem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOlgaOlga
My mieliśmy kocyki BabyOno - ciepłe, przyjemne w dotyku. W super cenach są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jawigaaa76
Kocyk z bawełny, dla noworodka i starszego dziecka kupisz w sklepie https://4kidspoint.pl/ - jest miękki, łatwo się pierze, a dziecko od razu go polubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina 82
Ja polecam kocyki z http://babysmile.com.pl/ . Mam już jeden w wersji letniej i niedługo kupie jeden w wersji grubszej. W raz z synusiem zakochaliśmy się w tych mięciutkich tkaninach :) Przydają się do spania w łóżeczku a później do wózeczka. Pozdrawiam wszystkie Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felicja35
Najlepsze kocyki dla dzieci są w https://4kidspoint.pl ponieważ mogą być zarówno dla noworodków, jak i dla nieco starszych dzieci. Są wykonane z bawełny, miękkie w dotyku, niekiedy dwustronne, bardzo wygodne dla malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślalam,że nikt nie pisze o bambusowych, a tu proszę...:) Mam do was jednak pytanie czy te kocyki są ciepłe?Znalazłam na stronie Jagodowykot SupeRRO Newborn – kocyk i osłona w jednym. Robi się coraz zimniej, więc rozważam jeszcze taki http://www.jagodowykot.pl/shop/dziecko/szare-grochy-ii/ jest śliczny:) Jak myślicie?Który wybrać?Może jednak polecacie Minky? Chciałabym,aby był dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikimama
Cześć mamuśki, wszystkie kocyki które polecacie są bardzo drogie. Jeśli chodzi o otulacze bambusowe to chyba nie na jesień -zimę. Ja zakupiłam dla maleństwa kocyk dwuwarstwowy firmy kikiforkids (http://www.sklepkiki.pl/art1684_koc-dwustronny-druk-sherpa-sdm-003.html) Powiem wam że prałam go 3 razy i narazie spoko. Jestem zadowolona jest ciepły a przy tym lekki. Chciałabym taki dla przedszkolaka ale wszędzie małe rozmiary czy polecicie jakiś kocyk dla przedszkolaka w rozsądnej cenie ( do 80 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×