Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kamienna misa

Jaki stan w USA wybrać? - doradźcie proszę!

Polecane posty

Za kilka tygodni mam jechać do USA jako Au Pair. Niemal wszystko już załatwione, cieszę się jak diabli, tylko mam sobie jeszcze wybrać stan, do jakiego chciałabym trafić (rodziny są w prawie każdym, więc wybierać mogę). A ja... nie mam pojęcia! Jest ich tak dużo... Tu pojawia się moja prośba do tych, którzy mieszkają lub chociaz byli kiedyś w USA - jaki stan byście doradzili? Dodam, że mam tam spędzić cały najbliższy rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaa wiem
california

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość california dreaming

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejum polelum
NY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez au pair
california d.c. virginia ( ja tu jestem juz 2 lata :) pod DC ) maryland ny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może floryda
jakiś huragan przeżyjesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wfgrwe
w kaliforni jest ponoc tragedia, koelzanka mieszkala i tak mowila, ludzie debile, wszyscy plastikowi, pooperacyjni,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też au pair - właśnie większość z tego rozważam. Ogolnie słyszałam, że lepiej wybrać coś na północy, bo te są dużo lepiej rozwinięte niż południe, to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejum polelum
no jasne ze tak a jak jestes czarna, to nie jedz na południe, bo tam bedziesz na plantacji pracowała po prostu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokokokokoo
Ja mieszkam w Californii i nie zgadzam sie ze tu sa plasticowi, dziwni ludzie. Polecam Tobie jednak zachod NY, Boston, te okolice, bo rzeczywiscie CA jest inna , drozsza, jest troche ciezsze zycie.Mieszkalam wczesniej na wschodzie i dlatego mam porownanie. Poza tym zalezy czy chcesz mieszkac w duzym miescie czy w mniejszym. Oczywiscie bez samochodu polecam Ci mniejsze miasto. Pozdrawiam ! zycze cudownego pobytu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
Nie wybieraj żadnego z pasa religijnego. Hipokryci zgwałcą cię, bo przecież kobieta powinna być uległa wobec faceta i jeszcze ciebie oskarżą o prowokacje wobec szczęśliwej, bogobojnej, patriotycznej, składającej codziennie pledge of allegiance rodziny. Pomijając fakt, że jeśli Chińczycy będą chcieli spieniężyć swoje hamburgerowskie obligacje to gospodarka kraju nie torturującego ofiar (z wyjątkiem Guantanamo) upadnie. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×