Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no nieeeeeeeee123456

wlasnie po to jestem??

Polecane posty

Gość do roboty
moja rozmowa z M. on: bylas kiedys w chorzowie albo w Bytomiu? ja: nie, a co? ty byles? on: nie ja: a dlaczego pytasz? on: bo wlasnie leci mecz Chorzow - Bytom i oni cos tam cos tam, bla bla bla chyba musze zaczac tego konia szukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeeeeeeee123456
hahaahha nie moge, dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roboty
czy WSZYSTKO musi byc ze sportem zwiazane???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeeeeeeee123456
chyba tak. ja wlasnie zaczelam rozmowe o podziale obowiazkow i sie pytam czy on naprawde tak mysli jak powiedzial itp? ale nie nie nagadam, bo on sie kurwa nie odzywa co za cham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roboty
a on sie czepia jak ja o dzieciach ciagle gadam, ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roboty
obrazil sie, ze musial posprzatac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roboty
my sie staramy o bobasa, wiec troche pogadac musze, ale denerwuje sie jak obkupuje wszystkie dzieci znajomych. no i nie slucha wogole jak mu o dniach plodnych i nieplodnych nawijam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeeeeeeee123456
no chyba sie obrazil. nie no to jest szczyt wszystkiego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeeeeeeee123456
ja o dziecu nawet nie zaczynam, bo przeciez najpierw musimy sie dorobic a pozniej dziecko.. jego teoria glupia heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeeeeeeee123456
to jest idiota dziewczyny mowie wam. ale ja nei potrafie byc bez niego, chociaz czasem mysle ze z nim jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roboty
to tez faceci super potrafia, przeskrobia cos i sie na NAS obrazaja!!!! dzis przyjaciolka mi napisalam smsa, ze sie z mezem poklocila, ale za bardzo nie wie o co, chyba o to ze sliwek zepsutych nie wywalila. nawydzieral sie i teraz sie nie odzywa. i zrozum tu takiego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeeeeeeee123456
nosz kurwa o sliwki echhh moj tez tak ma czasem, nie potrafie ich zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to że potym jakwczoraj sie zachował w łozku czuję się jak niekobieta przepraszam co ja jestem brzydka nie podneicam go czyjak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeeeeeeee123456
na pewno o podniecasz, faceci po prostu lubia miec to czego chca i tak jak chca, rozpieszczone dzieciuchy. jak nie to foch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roboty
no nieeeeee123456 nie martw sie, ja tez tak mam, czasami go tak bardzo nienawidze, ze mam ochote patelnia przylozyc! ale w koncu to mija. nie odzywaj sie tez do niego, przejdzie mu, i zagada pierwszy. ja mam zawsze z tym problem, bo jak sie poklocimy to on sie potrafi kilka dni nieodzywac, a ja musze gadac i gadac. a jak sie czasmi zamkne, nieodzywam kompletnie, olewam go to szybciej sie obrazanie konczy i sam przychodzi sie pogodzic. ostatnio mi nawet kwiatki kupil- SZOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeeeeeeee123456
wow kwiatki. heh ja tez zawsze pierwsza gadam, bo jestem taka gadula i nie lubie byc obrazona przez kilka dni. ale sprobuje go przetrzymac tym razem, moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roboty
na filmach sie oglada, ze faceci to ciagle seks seks i seks, a jak tak czasami na nas patrze, to ja nieraz czesciej chce niz on. i rzeczywiscie tak chyba jest, ze jak oni nie maja ochoty to my sie czujemy winne, brzydkie i nieatrakcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie ja na dzien kobiet dostałamkiedyś złoty medal znaczy no wiecie pozłacany taki niby złoto ale medal i na nim było wygraberowane ,,Iwonie najcudowniejszej kobiecie na świecie" a teraz phiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roboty
sprobuj sprobuj, warto gdzies tu czytalam ze najlepiej sie nie odzywac, a jak juz mu przejdzie i przyjdzie sie pogodzic, przeprosic, to zeby mu wyzutow nie robic, nie zaczynac tego tematu o jaki sie poklociliscie, tylko byc slodkim. a zaatakowac jakis czas pozniej, delikatnie:) i wyjdzie na Twoje:) jeszcze nie probowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeeeeeeee123456
no my zawsze jestesmy najcudowniejsze na poczatku.. oni wtedy o nas zabiegaja sa kochani, mili, czuli i wszystko by dla nas zrobili. a jak juz nas maja.. to wychodza rozki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roboty
medal powiadasz? ja jak juz to bym pewnie jakis pilkarski puchar dostala, albo podpisana pilke, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeeeeeeee123456
do roboty.. moze to i dobry sposob. jak inne nie dzialaja, trzeba wyprobowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roboty
cos w tym jest, jak juz nas maja na stale to po co sie starac? raz na jakis czas da kwiatka, lub medal -ciesz sie babo i won do kuchni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieeeeeeeee123456
"ze moge miec wlasne pragnienia.. jedyne co mam, to to ze moge je miec.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do roboty
dobra dziewczynki, ide sie kapac, wprawdzie u mnie jest godzina wczesniej niz u Was ale zasypiam tu powoli. caly dzien przed tv wynudzil mnie na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×