Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zdecydowanie wiosenna

małżeństwa dwudziestolatków

Polecane posty

Gość taka jedna ona
Ja wyszłam za mąż w wieku 20 lat. Całkiem niedawno obchodziliśmy z mężem 10 tą rocznicę ślubu. Mam cudownego 9- cio letniego synka no i fantastycznego męża. Więc chyba nie ma reguły...gdybym mogła cofnąć cas niczego bym nie zmieniła bo jestem naprawdę szczęśliwa i tego życzę wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wyszłam za mąż w wieku 20 lat. Wiem, wiem, niemodne to, ale cóż...Za parę dni stuknie nam 3 rocznica ślubu, a ja codziennie dziękuję niebiosom, że dane mi jest być z tym człowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rty
"dojrzalosc" czlowieka nie zalezy od wieku, ale od tego jak mamy poukladane w glkowie. mozna miec 21 lat, meza i dom- to ja:D oraz miec 30 lat i nic poza tym. jezeli czlowiek wie czego chce to bez roznicy czy sie ozeni badz wyjdzie za maz w wieku 20 czy 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja, ja mam 21 lat i nie mam zamiaru brac slubu poki co:D ogolnie bardzo z niesmakiem patrze na takie malzenstwa bo wiekszosc (a wlasciwie prawie wszystkie w moim otoczeniu) sa z wpadki :P tylko moj kumpel wzial slub (21 lat) z milosci, chociaz i tak uwazam ze mogli poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz, ja ogolnie nie popieram slubow w wieku 20 lat nawet jak tak patrze na swoja rodzine to slub w wieku 25 lat to tez za wczesnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm............
Moi rodzice brali ślub jak mama miała 18 lat,tata co prawda troche starszy,bo 25 lat,ale do dzisiaj są szcześcliwym małżeństwem,a trwa to juz 21 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm............
znam bardzo duzo dziwczyn,które wychodzą za mąż w wieku 20-23 lat i są bardzo zadowolone z roli żony:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm............
ja mam 19 lat i jestem zaręczona. Za rok koncze szkołę. Ale jestem tego zdania, że nie wyjdę za mąż dopóki nie zamieszkam najpierw z moim mężczyzną :)) widujemy sie bardzo czesto,ale to nigdy to samo jak byc ze soba 24h na dobe. tego tez trzeba sie nauczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×