Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

darroo2222

kobiety!!!!!!!! czy to normalne zachowanie..?

Polecane posty

mieszkam z moja narzeczona juz 7 lat,ale...no wlasnie (mieszka z nami tesciowa) oczywicie brak sexu to normalka u nas w domu bo jak tu sie przy mamusi kochac i tak juz jaies poltora mc nic:( dzisiaj jestesmy sami w domu ,myslalem ze cos bedzie a ona poprostu poszla spac:( to jest normalne? nie kochac sie 40dni i jakjest wolna chata topierdzielnac sie nyny..? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łakomajakcholera.
no niezbyt. Koniecznie jej zapytaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartZ
O Panie coś jest nie tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jest normalne
gdyby tak zrobił mój pan to obudziła bym go i zapytała czy mam iść do sąsiada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym skorzystala
z okazji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro chata wolna
to po co czekałeś do godz 2 ?? o tej porze to już spac się chce. Każda pora do kochania jest dobra :D a w dzień jeszcze lepiej smakuje :D Porozmawiaj z nią, bo to nie jest normalne żeby młoda kobieta unikała sexu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chyba nie jest to normalne. a tak poza tym układa wam się? myślę, że zamiast pisać o tym nam powinieneś delikatne porozmawiać z żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na poczatku mojego małżeństwa mieszkaliśmy razem z moim ojcem i jakoś to nam nie przeszkadzało w dość regularnym uprawianiu seksu. Pisząc "dośc regularnym" mam na mysli 2-3 razy na tydzień. nienormalna sytuacja w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×