Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jajaajjajajajaja

Być może jestem suką

Polecane posty

Gość jajaajjajajajaja

Zdradziłam swojego faceta po kłótni, zrobiłam to z - nie ukrywam - wielką satysfakcją i bardzo się cieszyłam, że go "zraniłam" (D. o niczym się nie dowiedział). Czy są tu na forum dziewczyny, które zdradziły w podobnej sytuacji i nie miały po tym kaca moralnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartZ
Jak ja bym był Twoim męzęm i miał świadomość, ze nigdy Cię nie zdradziłem a Ty to zrobiłaś byłabyś dla mnie ostatnią szmatą! W tej sytuacji jesteś przed ostatnią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BartZ
W nerwach popełnia się największe głupstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna wszystkiego tlumaczc nerwami, jesli zdradzisz chocby w nerwach to znaczy ze masz do tego ciagoty i zrobisz to jeszcze raz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będziesz miała tego
kaca jak on Ci zrobi to samo :D a zrobi .... może nawet lepiej :D baw się dobrze hahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyxz
jestes to prawda i to okropna :( w zyciu nie chcialbym takiej puszczalskiej zdziry jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak on sie nie dowiedzial
to zranilas tylko siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielu z was ma takie same
tylko o tym nie wie heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Psełdonimka
Zaiste, jesteś suką. I to na dodatek - głupią suką, skoro nie powiedziałaś małżonkowi o Twojej zdradzie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyxz
ech laski sa gorsze od facetow i czesciej zdradzaja z tego co widze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nadal nie masz kaca moralnego i uważasz, że dobrze zrobiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym w taki sposób nie zdradziła... Nie wiem co D zrobił ale teraz to Ty jesteś ta gorsze... Zdradził? Bo jeśli tak to On powinien być tym gorszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee no dajcie spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maz*****
NIE Być może... tylko napewno nia jestes....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale qrwa. No besssss kitu! Facet powiniec cie teraz tak peirdolnąc w dupe ze zatrzymałabyś sie w bangladeszu albo jakims burkinafaso. A z resztą sto chujów w dupe ci i kotwica w plecy-zycie jest życie-jeszcze sie doigrasz. narqa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co będzie..
jak kac moralny pojawi się z opóźnieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
To sie nazywa hipokryzja. Jak facet zdradzi, to po prostu popelnil blad, moze to wina kobiety, bo nie zajmowala sie dostateczniem biednym mezusiem. Jak kobieta zdradzi, to szmata, na stos z nia!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...po każdej kłótni chcesz się puszczać..niezła sychoterapia...powodzenia. nie zdziw się jeśli wkrótce zapracujesz sobie na opinię suki-ruchadełka na zawołanie każdego faceta któremu stanie. I że sama do siebie stracisz wkrótce resztki szacunku. Stąd już krok do skur..nia się. Bo nie zawsze by być ku.wa trzeba być prostytutka, czasem nawet bywa odwrotnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasek
a ja cię rozumiem, o ile to nie jest do końca poważny związek i raczej przebywacie ze sobą niż jesteście razem... bo w innym wypadku to po prostu nie rozumiem... ja miałam takąsatyzfakcje raz - sytuacja była następująca: parę lat wcześniej byłam z tym kolesiem, po prostu mnie zostawił pewnego dnia, bez słowa wyjaśnienia, byłam w nim wtedy szaleńczo zakochana i bardzo cierpiałam... po latach spotkaliśmy się gdzies przypadkiem i zaczęliśmy razem wychodzić... on swoją edukację skończył na szkole zawodowej, to znaczy zaczął ją i nie skończył i bez pomysłu na życie z pretensjami do świata nie miał pomyśłu na dalsze życie, a ja wówczas kończyłam studia i miałam mnóstwo pomysłó na siebie.... w każdym razie dla mnie to były spotkania i tyle, dla niego związek.... tyle że ja juz od paru miesięcy miałam takiego kolegę do łóżka i sypiałam z nim jak miałam jakieś potrzeby... i pojechałam nawet jak spotykałam się z tym kolesiem... dodam, że z nim samym nigdy się nie przespałam... chciałam go po prostu mocno zranić, żeby cieprpiał jak ja przed laty... wiem, to szczeniackie, ale sprawiło mi mnóstwo satysfakcji, chociaż samemu chłopakowi, nie powedziałam, że bzyknęłam się z innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEś SUKĄ
Jestem z tych, którzy nie tolerują zdrady i uważam ,że nie BYĆ MOŻE, ale na bamk jestes suka. Tak sie nie robi. Nawet nie chodzi o to, że zdradziłaś, bo mogłaś sie zakochac, iśc z tym drugim do łóżka, a potem się rozstać i być z tamtym, to Ty zrobiłaś coś znacznie gorszego, wskoczyłaś facetowi do łóżka, dla KARY na swoim facecie, przecież to żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×