Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość siaba

dziecko w żłobku

Polecane posty

Gość gość
To straszne jak mozna 6 czy 7 msc dzieci oddawac. One nie rozumieja ze to na chwile i placza bo czuja sie porzucone. Niedlugo noworodki beda oddawac...Jaka wy macie prace ze tak szybko musicie wracac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ciebie obchodzi ze cudze dzieci w zlobku placza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim z Szczecina i okolic mogę polecić żłobek www.promyk.szczecin.pl Zapisałam tam swoje dziecko i jestem zadowolona z warunków i opieki jaką tam ma. Jest to bardzo dobra placówka, która jest przyjazna dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że żłobek nie jest takim najgorszym pomysłem. Czasami rodzice pracujacy nie maja gdzie zostawic dziecka, wtedy złobek jest idealnym rozwiazaniem. W http://www.elfik.pl/ potrafia sie dobrze zajac dzieckiem, maluchy sa pod dobra opieka, przynajmniej my nie narzekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala8899
Nie było łatwo, nie tylko jeśli chodzi o nastawienie psychiczne. Kłopot był u nas też z organizacją, bo karmiłam piersią. Ale kupiłam laktator elektryczny Lakta Electric i wszystko szło sprawnie i szybko. Laktator bardzo dobry i pomagał nam. Możecie sprawdzić sobie wszystko na jego temat na stronie http://www.simed.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci do 6 roku życia powinny być przy matce, każdy psycholog wam powie, że dzieciom potrzebna STAŁA obecność matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młoda mama 2017
Zastanawiam się czy ktoś słyszał o Porozumiewaniu Bez Przemocy? Zastanawiam się and żłobkiem dla mojej córci i trafiłam na BeBaby w Krakowie, bardzo podoba mi się ich oferta i filozofia, co myślicie? Podsyłam link: bebabyzlobek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak coś to w Warszawie na Łowickiej jest też Klubik Malucha. Działa przy przedszkolu Raz Dwa Trzy My http://www.razdwatrzymy.edu.pl/ Jak muszę coś załatwić czy chcę odpocząć to zostawiam synka w Klubiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój synek poszedł do żłobka jak miał roczek. Przed zapisaniem go odwiedziłam kilka żłobków z lista pytań i poprosiłam o rozmowę z opiekunkami z grupy. Przeszliśmy okres adaptacyjny (tydzień). Było mi bardzo ciężko go zostawić ale pomogła dobra opinia o żłobku i rozmowy z innymi rodzicami których dzieci tamchodza. Na początku bywaly lepsze i gorsze dni i codziennie staraliśmy się i nadal staramy chociaż przez pare minut porozmawiać z opiekunkami jak minął dzień. Wiem tez ze po dniu w przedszkolu jest bardziej zmęczony niż po dniu ze mną w domu i przez to drażliwy. Z jedzeniem kłopotów nie bylo ale tez może dlatego ze dość wcześnie zaczal jesc inne rzeczy obok mleka i zachęcaliśmy go żeby jadł sam- to, co się dało. Pierwszy rok był ciężki bo dużo chorował ale od pol roku nie choruje prawie nic. Teraz ma prawie trzy lata, jest bardzo *****iwy i łatwo się nudzi i przyznam ze czasami nie wiem czy byłabym w stanie zorganizować mu czas i towarzystwo gdyby był tylko ze mną cały czas w domu. Mimo to wyrzuty sumienia nie mijają chyba nigdy. mam nadzieje ze żłobek nie będzie ani dla Ciebie ani dla Twojego dziecka zbyt ciężkim przeżyciem bo wiem jaka to jest trudna decyzja. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zdecydowalismy sie na zlobek. Wybralismy http://www.elfik.pl/ - Nie mieliśmy gdzie zostawic Uli, zdecydowalismy sie ze pojdzie do zlobka, bo musialam takze wracac do pracy. Na poczatku bylo ciezko, ale po miesiacu dziecko bylo juz wzglednie przyzwyczajone. Teraz po roku widze ogromna roznice w rozwoju, a przebywanie z innymi dziecmi to super sprawa. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam serdecznie jestem mamą i również poszukiwałam żłobka dla mojej pociechy i znalazłam więcej niż żłobek to żłobek na Bemowie na Obrońców Tobruku 38 lok.1 ma w swojej ofercie bardzo dużo zajęć . Podaje strone www.zlobekkreciolki.edu.pl serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.07.16 My zdecydowalismy sie na zlobek. Wybralismy http://www.elfik.pl/ - Nie mieliśmy gdzie zostawic Uli, zdecydowalismy sie ze pojdzie do zlobka, bo musialam takze wracac do pracy. Na poczatku bylo ciezko, ale po miesiacu dziecko bylo juz wzglednie przyzwyczajone. Teraz po roku widze ogromna roznice w rozwoju, a przebywanie z innymi dziecmi to super sprawa. Polecam. Moim zdaniem złobek jest dobrym wyborem teraz. Nie jest to nic zlego moim zdaniem, bo posiadanie dzieci nie moze zakonczyc naszej pracy zawodowej. Spelniona mama to szczesliwa mama, a dziecko wsrod rowiesnikow w dobrym zlobku tez jest szzesliwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marex

My również nie mieliśmy wyjścia i oddaliśmy dziecko do żłobka w Katowicach do Centrum Edukacji Familia.  Jesteśmy bardzo zadowoleni bo nie  taki diabeł straszny jak go malują. Córka szybko się za klimatyzowała i chętnie chodzi....wiadomo jak to z dziećmi sa gorsze i lepsze dni podczas oddawania  ale ogólnie córka czuje się tam dobrze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka

Znam żłobek Elfik i również polecam ich usługi. Na nasze maluszki w żłobku czekają wykwalifikowane ciocie mnóstwo atrakcji dla dzieciaczków  ( teatrzyki, zajęcia edukacyjne i tym podobne ). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michalina

Polecam przeczytać naprawdę dobry tekst 

 

https://hellohela.pl/czy-oddac-dziecko-do-zlobka-czyli-lek-przed-nieznanym/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Jeżeli ktoś z was szuka godnego polecenia przedszkola w Katowicach w okolicach Marmurowej to polecam Familie.  Przedszkole z oddziałem żłobkowym  zatrudnia   kompetentną  kadrę pedagogicznej i oferuję  szeroki wybór zajęć dodatkowych, w tym m.in. zajęcia kulinarne, muzyczne oraz taneczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Moja siostra z bólem serca oddała młodego do żłobka Fun&Play w Tarnowie i przyznam szczerze, że wszyscy jesteśmy pozytywnie zaskoczeni jak dobrze się przyjął. Bardzo fajny klimat, przecudne nauczycielki i warunki na medal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulka

Ja własnie dużo pozytywnych opinii słyszałam o tym Elfiku w Sosnowcu i chyba muszę bliżej zapoznać się z ich ofertą.  Mam takiego szkrabika rocznego i chciała bym już wrócić do pracy a jednak sprawdzone miejsce do wszystko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania

Moja córcia chodzi do żłobka w Tarnowie (nowo otwarta placówka Fun&Play) i o dziwo bardzo dobrze przebiegła nam adaptacja i super się przyjęła. Jak dla mnie super sprawa i dziecko zachwycone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość henia

Moje dziecko, pełna obaw posłałam do przedszkola prywatnego fun&play i powiem szczerze że była to najlepsza decyzja - w Tarnowie gdzie mieszkamy już długo szukałam takiego miejsca (wcześniej dla starszego synka) i cieszę się że jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Moja córcia chodzi do fun&play w Tarnowie i jest bardzo zadowolona z każdego dnia tam spędzonego (bywa po 3-4 godzinki dziennie). Bardzo fajne miejsce i nie załuję że zapisaliśmy ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Moja córcia chodzi do fun&play w Tarnowie i jest bardzo zadowolona z każdego dnia tam spędzonego (bywa po 3-4 godzinki dziennie). Bardzo fajne miejsce i nie załuję że zapisaliśmy ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Córcia chodzi do fun&play w Tarnowie i jest bardzo zadowolona z każdego dnia tam spędzonego (bywa po 3-4 godzinki dziennie). Bardzo fajne miejsce i nie załuję że zapisaliśmy ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×