Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sasza_Alexander

Sprzedam małżonkę. Jest już mi niepotrzebna.

Polecane posty

Gość Sasza_Alexander
Wiesz co, Apostoł? Amplico wymyśliło taką fajną polisę od nagłej, a niespodziewanej, tragicznej śmierci. Skoro iść torem Twojego pomysłu, będę musiał kazać żonie wykupić tę polisę i wpisać na niej mnie jako osobę uprawnioną do pobrania odszkodowania. To są zupełnie przyzwoite pieniądze. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza_Alexander
Żeby tylko o "dzień dobry" się rozchodziło...:-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Monika...
Alexander, obys mial racje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza_Alexander
A co, Monika? Uważasz, że nie mam racji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sasza :) Wiem coś o tej polisie Amplico i powiem Ci, ze wiarygodne upozorwanie małżonki wypadku może być dość trudne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"JA już mam wszystko czego potrzebuję... A co takiego TY masz? Poduszkę powietrzn, kurwo!" Że pozwole sobie zacytować pointę pewnego dowcipu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Monika...
Alexander...mysle, ze pieniadze nie maja nic wspolnego z uczuciami. Tymi prawdziwymi, a nie udawanymi, bo kupionymi. A Ty juz jestes na przegranej pozycji, bo lekcewazysz swoja zona, a to dobrze o Tobie nie swiadczy. Czlowiek to nie przxedmiot, ktorego sie trzeba pozbyc gdy zaczyna powszedniec. Jezeli tak wlasnie jest, to malo w Tobie dojrzalosci, a duzo egoizmu. Jezeli komus to nie przeszkadza, to ok, to masz szanse:) Bez obrazy, oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza_Alexander
A skąd się bierze Twoja wiedza, Palola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
W sumie Monika ma rację. Bądźmy humanitarni znajdź kochankę i daj zarobić prostytutkom. Wiesz, tworzenie nowych miejsc pracy, wzrost gospodarczy, może dostaniesz dotację z UE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza_Alexander
O żadnej obrazie nie ma mowy, Monika. :-) Widzę, że jesteś przepełniona szczytnymi ideałami, których tzw. życie nie zdążyło jeszcze zweryfikować. :-) Przecież zostało naukowo dowiedzione, że w genach kobieta ma potrzebą łożenia na siebie pieniędzy. A uczucie samo przyjdzie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A skąd się bierze Twoja wiedza, Palola? " Własciwie to z ogólnej wiedzy o świecie, ale o polisie też juz gdześ pisałam. Przypomnę, że to było przy temacie oszczędzania na emeryturę, botox, pozbycie się cellulitu i operację biustu. Oczywiscie myśląc dalekosiężnie, żeby nie było, że teraz potrzebuję tych wszystkich, poza ostatnią korektą, rzeczy ;-) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Monika...
dobrze wiesz, ze to stereotyp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza_Alexander
Dobrze wiem, Monika, że to szczera prawda. :-) Natury się nie oszuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza_Alexander
No proszę, Palola, jakaś Ty oczytana. Ja do tej pory nie wiedziałem, że damskimi cyckami można robić coś więcej, jak je ugniatać. Na ich pieszczenie skalpelem nigdy bym nie wpadł. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może juz tutaj się pochwalę ;-) Otóż wczoraj miałam okazję porozmawiać z jedną "kumpelą" z pracy, ona jest taka raczej roztrzepana, no i nie pracuje u nas długo, pewnie dopiero niecałe 2 lata :) No wiec rozmawiałyśmy sobie tak szczerze i od serca, a ja postanowiłam wykorzystać moment tej szczerosci i zapytałam, na ile lat z wyglądu by mne oceniła, gdyby mnie nie znała. Na to ona, ze nie ma pojęcia ile ja mam lat, tzn. domyśla się, ze jestem od niej starsza, bo skończyłam już studia, ale tak na oko daje mi tyle i tyle, co po zastosowaniu rachunków dało wynik 9 lat mniej niż mój wiek biologiczny :P Nawet jeżeli chciała być tylko miła to i tak tyle by nie odjęła, nie? Co o tym myślicie? ;-) (mam nadzieję, ze koleżanka nie czyta kafeterii, bo jednak to by było dziwnie zostac namierzoną przez kogoś z "reala" a może lepiej zaraz dam ten post do usunięcia? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Monika...
Natura to emocje, potrzeba bliskosci, bezpieczenstwa, opieki, dobrego seksu z kims bliskim...nie kasa i wszystko to, co za nia mozna kupic. Naiwne? Wyobraz sobie, ze jednak sie sprawdza. Czego bardzo Ci zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza_Alexander
:-) Pogadamy za parę latek, Monika, jak ten Twój wystawi Ciebie na jakim allegro. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza_Alexander
Pięknie, Palola. Jednym z podstawowych obowiązków kobiety jest wyglądać młodo i atrakcyjnie. :-) Ale ta atrakcyjność ma mieć naturalny a nie chemiczny charakter. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza_Alexander
Apostoł, ja nie tak dawno wpadłem na pomysł wystąpienia o dotacje unijne za uprawę seksu. Myślę, że uprawę seksu da się podciągnąć pod produkcję rolniczą specjalną. Wiem, jakie kwity i gdzie się składa. A pieniążki się przecież człowiekowi przydadzą. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szasza dobija mnie
twoja głupota :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza_Alexander
:-) Dobija, powiadasz? A gdzie Ty tutaj widzisz moją głupotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jednym z podstawowych obowiązków kobiety jest wyglądać młodo i atrakcyjnie. Ale ta atrakcyjność ma mieć naturalny a nie chemiczny charakter. " Jasne, przecież można młodo wygladać stosujac odpowiednie zaklęcia. A co jeśli ktoś jednak zechciałby wyglądac jeszcze młodziej? np wydaje mi się, że ja mam taki zamiar i w przyszłosci odpowiednie zabiegi stosowac zamierzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...Monika...
Za pare latek bede juz babcia z baaaardzo dlugim stazem malzenskim. Wiec wiem, co mowie. I wspolczuje takim jak Ty, nie potrafiacym kochac i nie potrzebujacym, aby kochali go inni. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja do tej pory nie wiedziałem, że damskimi cyckami można robić coś więcej, jak je ugniatać. Na ich pieszczenie skalpelem nigdy bym nie wpadł." Cóż, nie każdy moze robic taką dobrą kasę jak chirurdzy plastyczni, do tego potrzebne są jednak bardziej wyszukane umiejętnosci (w przeciwieństwie do zwykłego ugniatania), czyż nie? :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza_Alexander
Moja droga Palolo, umiejętność wprawnego ugniatania kobiecych cycuszków już niemal zanikła w narodzie. Kobieta, której mąż potrafi to robić perfekcyjnie, zazwyczaj docenia ten rodzaj umiejętności. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sasza_Alexander => zabawne toto, ale jeśli z uprawiania seksu, powstaje owoc, to już podchodzi pod hodowlę :P I przez jakiś czas masz w domu krowę wysoko mleczną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza_Alexander
Dziękuję, Monika, za wyrazy współczucia, co dowodzi, że masz dobre serce. :-) Życzę, żeby Twoja naiwność nigdy nie została zweryfikowana przez praktykę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasza_Alexander
O cholera, Apostoł. Zapomniałem o tej krowie mlecznej. Nie wiem, czy dostanę stosowną kwotę mleczną. Chociaż czekaj, kolego, kwotę mleczną można przecież odkupić. Zdarzają się ogłoszenia o treści: "sprzedam kwoty mleczne". Nie jest źle, na krowę także dostanę dopłatę. I za płody będące wynikiem uprawy seksu także. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×