Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fruśka777

Jeżeli on powiedział ,,NIE,, czy to już jest koniec na zawsze???

Polecane posty

Gość Fruśka777

Rozstałam sie z chłopakiem po 9 miesiącach bycia z nim. Szczerze mówiąc bardzo tego żałuje:( Proponując mu powrót on odmówił. Czy jest w ogóle sens dalej sie starać?? Czy nie dać za wygrana??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość planujaca
mi też tak chłopak powiedział 8 lat temu, że nigdy nie będziemy razem. Teraz błaga, bym wróciła Ale ja juz od 6 lat mam męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh-jak on zerwał to sie nie poniżaj. A jak Ty, to masz to czego chciałas i mozesz mieć pretensje do siebie. Swoja drogą jesli ty zerwałaś to powalczyć można-faceci zwykle muszą w takiej sytuacji powiedzieć nie bo od razu sie zgodzic urazona meska duma qrwa nie pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvqq
A ze mną.. zerwał.. powiedział że chce byc sam.. że jestem ta jedyną i jeśli slub to tylko ze mna, ale ma dośc bycia w zwiazku i chce być sam.. sam.. powtorzyl to milion razy. Powiedział że mnie krzywdzi, bo jemu coś się pokręciło nie dorósł, a ja oczekuje miłości.. i niechce mnie już wykorzystywać.. bo chce byc sam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto, prawie kazdy facet ktory nie kocha mowi ze nie jest gotowy na zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvqq
I tez się zastanaiwam czy wróci.. chociaż trace nadzieje.. po tym jak się zachowywał wobec mnie.. olewka.. chyba czekal żebym sama z nim zerwała.. wkońcu zmuszony wykrzesal z siebei te słowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvqq
my bylismy 5 lat rzem.. kochal.. czulam to wiele razy.. tylko ja go krzywdziłam.. po za tym w tym roku wiele przeszlismy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo pewnie bylas nieznosna i mial cie dosc, dlatego powiedzial ze cie kocha ale nie chce z toba byc czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze i kochal, ale moze juz nie kochac, on nie chce z toba byc, nie zmusisz go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvqq
może sięodkochal.. ale jeszcze miesiąc temu było cudownie.. wyznania miłości czuć było że mu strasznie zależy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvqq
wiem dlatego nic nie robi.. bo po co.. zna mnie jeśli będize chcial to wie gdzie szukać.. i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvqq
ale od 3 tygodni już milczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×