Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bezpseudaona

jak zwykle chodzi o faceta

Polecane posty

Gość wierutnabzdura
a moze............... ja nie poznalam sie na jego milosci? moze to, ze spedzal np dlugi weekend beze mnie to nie bylo nic takiego:D?!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banialukiiii
ja pierniczę jaki bluszcz z tej kobiety, ołtarzyk sobie postaw i krzyzyk jak cie juz kopnie. Współczuje mu, wiecznego wiszenia na nim i rozpaczy i awantur jak nie napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpseudaona
heh.. dzisiaj mija 5 lat a on sie nawet nie odezwał... boje sie ze jutro nawet sie nie zobaczymy.. zawsze w piatki po mnie zajezdzał... co to bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie bedzie, on znajdzie soba nowa - normalna laske, a Ty w koncu znajdziesz nowa ofiare i bedzie tak samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpseudaona
jak sprawic zeby on sie do mnie odezwał... przykro mi strzasznie ze ten dzien musze spedzic sama.... mogłby sie odezwac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpseudaona
zastanawiam sie czy mam jutro na niego czekac tak jak zawsze czy wyjsc z domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivette86
dziewczyno wrzuc na luz skoro on cie traktuje jak szmate i na dodatek jestes na kazde jego zawolanie no to sory ale to tu jest nie tak jak byc powinno to co jest miedzy wami od dawna nie jest juz ani partnerskim ani zwiazkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpseudaona
czyli mam wyjsc z domu i nie czekac na niego.. moze nawet nie zajechałby skoro sie nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivette86
jestes taka idiotka czy tylko udajesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpseudaona
o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ivette86
o co mi chodzi? o to co wiekszosci robisz z siebie ofiare. podejrzewam ze facet tak cie zlewa zimnym moczem bo wie ze wystarczy ze ci napisze byle jakiego esa, nawet nie bedzie musial cie przeproaszac za ten brak szacunku a tu poklecisz w skowronkach do niego "misiu, wrociles, przytul mnie!" no rany boskie, troche szacunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpesudaona
a on dalej milczy... jak zrobic zeby w koncu sei odezwał... juz mam dosc tego czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co u autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on cie nie kocha
zapomnij o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak spedzilas dzisiejszy dzien
autorko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odczekaj. on debil pewnie mysli ze pierwsza do niego reke na zgode wyciagniesz. nie daj sie. jedz do kolezanki na weekend na weekend w spa itd rob to co robilas zanim poznalas jego moze oprzytomnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpesudaona
najgorsze jest to ze w piatki zawsze po mnie przyjezdzał, a ja jutro nie mam dokad pojsc.. nie mam kolezanek o spa tez nie ma mowy. nie chce siedziec i czekac az po mnie przyjedzie (o ile w ogole to zrobi) bo bede to wygladała ze zebrze o jego uczucie i specjalnie na niego czekam. a ja po prostu nie mam gdzie isc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwadło takie jestem
co robilas wiec zanim poznalac chlopaka, nie masz kolezanek z tamtych czasow? czym sie teraz zajmujesz?? praca?? nauka?? wszedzie sa ludzie, kogos znac musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno!! lo rany boskie!! i to jest jedyny powod?? idz na miasto, na zakupy, na spacer z psem, odwiedz rodzicow, babcie, ciocie, idz do schroniska poopiekowac sie zwierzetami (zawsze potrzebuja wolontariuszy), znajdz sobie jakas dodatkowa prace.... mam wymieniac dalej?? uwierz, gdybym miala tylko takie problemy jak Twoje to bym byla najszczesliwsza na swiecie :D :D :D az trudno uwierzyc, ze jestesmy w tym samym wieku -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpesudaona
na zakupy nie mam kasy, psow i kotow nie lubie (schronisko i spacer odpadaja), kolezanek nie mam z tamtych czasow... tak jakos wyszlo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjdz na spacer
tak sama i tyle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpesudaona
spacer odpada, nie lubie spacerowac, jeszcze sama to juz w ogole :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwadło takie jestem
autorko czym sie zajmujesz na codzien?? jak wyglada twoj przykladowy dzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze wejdz na jakies forum regionalne i sie umow z jakas laska? ej nie no ja po prostu nie rozumiem jak mozna nie miec wcale znajomych?? takich zeby na piwo pojsc?? chociazby takich?? ja mimo ze od poltora roku nie mieszkam w polsce to nadal utrzymuje kontakt z paroma osobami. no i jest jeszcze rodzinka mojego A przeciez to co opisujesz to jest jakis toksyczny zwiazek!!!! nie dusisz sie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwadło takie jestem
skad jestes? zrobimy ci pranie mozgu, chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpesudaona
dzieki turkus nie chce. no nie mam znajomych i tyle, no co ja teraz poradze, przeciez nie bede dzwonic do osob z ktorymi dawno zerwałam kontakt. moj przykladowy dzien: wstaje o 12, jem sniadanio-obiad i siedze w domu :) tv, komp, kompiel, prostowanie wloskow i o 20 w kime :) a w piatki zawsze przyjezdzał on..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezpesudaona
zrob mi pranie mozgu, chyba tego potrzebuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwadło takie jestem
dosc nudny prowadzisz zywot dlaczego nie pracujesz?? piszesz ze nie masz kasy uczysz sie gdzies? jakie masz wyksztalcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×