Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ananasowa

zdjecia byłej

Polecane posty

Gość ananasowa

co zrobiliście w sytuacji kiedy facet trzyma zdjęjcia swojej byłej na kompie i w portalach internetowych, a kiedy porosze żeby sie ich pozbył mówi że nei zrobi tego nigdy :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
umieściłabym zdjęcia swojego byłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdgjt
dziwneee...moze zostali dobrymi przyjaciolmi:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli jest teraz ze mna
to albo kasuje te zdjęcia albo już ze mną nie jest dodam, ze nie mam nic przeciwko temu, żeby facet miał zdjęcia na kompie, czy w albumie itp nie wymagam, żeby wiążąc się ze mną wyrzucał swoją przeszłość Ale jeśli trzyma zdjęcia w ramce w pokoju, na tapecie na pulpicie, czy w komórce lub na jakichś portalach - wystawia je na widok publiczny, no dla mnie to nie jest normalne. Jak już ktoś napisał, widać nie zakończył tamtego etapu w swoim życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
to co zerwac z powodu zdjęć? macie racje, mówi że mnie kocha ale pamięta dalej o niej.. niech pamięta, nie moge mu kazać wyrzucić z pamięci ale żeby sie afiszować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
Dodam, że są to zdjęcia w bardzo odważnych pozycjach. Nie wiem, czy mam być zazdrosna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam takie zdjęcia. Nie będę przecież kasowała zdjęć z wakacji, tylko dlatego, że jestem na nich z osobą, z którą już nie jestem w związku a tym samym pozbywała siebie fajnych zdjęć, które na pewno będą miłym wspomnieniem za parę lat. Zresztą, chyba należy z takimi osobami się spotykać, żeby się tego nie wstydzić, a w momencie spotkania na ulicy móc spokojnie porozmawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssrrruuu
ja zdjęcia swojej byłej podarłem na strzępy i wyrzuciłem. Nie zasługiwała na to, żeby zachować jej fotki na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ananasowa co zrobiliście w sytuacji kiedy facet trzyma zdjęjcia swojej byłej na kompie i w portalach internetowych, a kiedy porosze żeby sie ich pozbył mówi że nei zrobi tego nigdy :| moze ma ładna ramke...i to dlatego:P a tak na powaznie,to chłop jest chyba nie powazny jakis.Definitywnie swiaczy to o tym ze mu nie mineło.Facet jakis niezdrowy psychicznie musi byc zapraszajac cie do domu wiedac ze ma wystawione foty byłej....albo samobojca albo wariat:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to w portalach? tzn ze ma ja w znajomych na nk? :D ja trzymam zdecie bylego w telefonie i wolalabym go nie usuwac, b o zajebiscie ladny byl i lubie sobie na niego popatrzec (a to jedyne jego zdjecie jakie mam) kurde i po co ja z nim zrywalam :/ aa bo kiepsko calowal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ok, trzymanie takich zdjęć w ramkach to przesada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
tak trzymanie zdjec z jakiś wakacji okej rozumie, możiwe że by jeszcze przeszło, chociaż też dziwne. Ale to nie sa zdjecia z zadnych wakacji, poprustu zdjecie dwoch szcześliwych osób:| a co do przyjazni.. nie w chwili kiedy za moimi plecami z nia flirtował, a teraz dalej trzyma jej fotki, mówiąc ze podoba mu sie bo fajnie wyszedł:| że nie usunie bo nie po to dodawał żeby usuwać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde i po co ja z nim zrywalam :/ aa bo kiepsko calował zawsze to jakis argument:O:O:O..:P:P:P a chłop ma chyba psyche zorana bardzo.NIkt przy zdrowych zmysłach nie opowiada o byłych czy trzyma foty byłych spotykajac sie z inna dziewczyna:O:O:O zenuła nie facet:O ja swojej obecnej partnerce nawet słowa nie zamieniam o byłych bo wiem ze by sie zle czuła jak bym wchodził w szczegóły o byłych i klepał jej litania co i jak o moich ex:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
niby głupie zdjecie, ale jesli ona nie zniknie z naszego zycia całkiem, to mnie nie będzie. ale zerwac poważny związek przez glupie zdjecie, az smieszne, ale inaczej się nie da :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
A do tego w szufladach w pracy przetrzymuje jej figi. Koledzy mi powiedzieli w tajemnicy. Nie wiem, co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie zdjęcia ex same w sobie nie są jakąś wielką zbordnią, ale moim zdaniem jeśli już je facet posiada, powinien je przechowywać taktownie, w taki sposób, żeby nie rzucały sie w oczy obecnej partnerce, żeby nie burzyłt jej spokoju. osobiście wymagałabym tego od faceta i nie widze w tym żądnej przesady - to naturalne zachowania. Natomist jesli chodzi o sytuacje, kiedy poprosiłas go o to, żeby je usunął - jego tekst "nei zrobi tego nigdy" jest po prostu rozwalający. Nawet jesli tak pomyślał, to wą zdnym wypadku nie powinien w tej sposób Ci ego mówić, bo niby jak miałaś to odebrać??? - że niby nadal jest mu aż tak droga??? Po czymś takim jJa bym się zastanowiła nad tym facetem - nie ma sensu ciągnąć związku z kimś, kto ma az tak duży senstyment do "kobiety z przeszłości"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieszchyba
nie jest to tak poważny związek, jak Ci sie wydaje przynajmniej nie z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
a gdyby mu dac czas na przemyslenie?? postawic sprawe jasno: jesli do dwoch tygodni nie usuniesz jej zdjec z portali, stracisz mnie. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że możesz mu dać czas na przemyślenie pewnych spraw - zawsze warto dać partnerowi taką szansę. Rozstać możesz się przeciez w każdej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
On już kiedyś wyciął mi taki numer, ale mu wtedy przebaczyłam. Kupił sobie gumową lalkę w naszym sex-shopie, a twarz lalki przyozdobił JEJ rysami. Potem patrzył na nią z takim dziwnym uśmiechem ... trzymając dłoń w spodniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
a może jakiś facet się wypowie, jak go namówić spokojnie, żeby usnął te zdjęcia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
sorki, ale z tego co piszesz to jakis idota jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet, który kocha! I który ma olej w głowie więcej niz 25 IQ wie co robić, aby Ukochanej nie robić przykrości:) Moja przyszła żonka najbardziej ceni we mnie inteligencję i empatię:) Bo to towar deficytowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namówić??? Nie ma sensu go przekonywać do czegoś, co powinien sam doskonale rozumieć - nic na siłę, szkoda czasu. Ty mu po prostu powiedz, jak to widzisz, w czym problem i czego oczekujesz. Wysłuchaj jego i po sprawie - są rzeczy, o które się nie żebra, i to jest jedna z nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa
a może pokazać mu to forum, jak sie o nim wypowiadacie?:| czy to też było by żebranie i zostawić lepiej to jemu samemu, żeby sam na to... wpadł ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacobs, nie obraz sie, ale Ty to chyba troche taka pipka jestes?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście odradzam Ci pozostawienie czegoś w stadium, które będzie wymagalo od faceta, żeby sam wpadł na to, czego Ty akurat oczekujesz - i nie chodzi oczywiście o to, że faceci są niedomyślni, głupi itd. ;), ale o to, ze po prostu rozumują troszeczkę inaczej niż my, że czasem to, co dla nas jest problemem, im wydaje się być bez znaczenia. Bawienie się w domysły to ostatnia rzecz, która się sprawdza z mężczyznami. Dlaczego miałabyś mu nie pokazac tego topiku i wypowiedzi innych? - nie widze w tym nic złego. Podczas rozmowy, w której mu powiesz, jakie jest Twoje stanowisko, możesz dodatkowo dac mu do przeczytania jakies tam opinie, które oczywiście nie będą kluczowym argumentem, ale może pokażą sprawę troszkę szerzej. Żebranie to według mnie namawianie na siłe, ostatnatcyjne i desperackie wpływanie na zmianę czyjejś decyzji, proszenie o coś, co się nam właściwie należy (chociaż strasznie nie lubię tego ostatniego słowa :P ). Nie rób tego i tyle. Nie to nie i do widzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×