Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rzekkotka

mamm pytanie do panow

Polecane posty

Gość
No właśnie, po co? Ty chyba nie z tych co uprawiają tylko dla prokreacji? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzekkotka
ja uprawiam seks z milosci i potrzeby bliskosci :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzekkotka
komiczne : no moze i tak.. ale dobrze ze Ty rozumiesz potrzeby kobiet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ale dobrze ze Ty rozumiesz potrzeby kobiet\" ja nie musze ich rozumiec, wystarczy, ze potrafie je spełniac... naucz sie mojej umiejetnosci, a Twoj facet nie będzie codziennie męczył pały przed kompem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzekkotka
a loda mu nie zrobie bo w "niby zaratch" raz powiedzial : moja zabka nie umie robic loda .... wiec zabka juz nie robi ...chociaz teraz mowi ze niby zabka umie heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzekkotka
eh widzisz moze nie kazdy jest tak zdolny do nauki jak Ty :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak mu nie robisz loda to się nie dziw, że przed kompem na ręcznym zjeżdża. Pewnie mu się nie chce, na wskutek długiej rozmowy, za każdym razem machać tyłkiem. Dziwne jest tylko, że robi to przed kompem i nie sprząta po sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet dał Ci do zrozumienia, zebys poprawiła technike... tak naprawde wiele kobiet ma fatalną technike i nie potrafi dobrze obciągnąć.. wydaje sie wam, ze wystarczy wziąć do ust i troche poruszac i facet juz powinien krzyczec z rozkoszy... a nad wszystkim trzeba popracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukanie dziuryw całym
komiczne:) "dobrze ze Ty rozumiesz potrzeby kobiet" "ja nie musze ich rozumiec, wystarczy, ze potrafie je spełniac... naucz sie mojej umiejetnosci" a może jakiś kurs internetowy:) przyjemne z pożytecznym, a i kasa się przyda:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sunset widzialam jak facet sobie wali naprawde nie sztuka jest ujrzec cos takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzekkotka
sprzata cos tam lecz nieudolnie hehe i moje oko detektywa wypatrzy niedociagniecia :)..... a tylkiem machamy po rowno jak chcesz wiedziec ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabo - ale Ty szukasz bliskosci, czułosci i innych dupoletów, a on chce sie po prostu spuścic... nie pojmujesz tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sorry moze dziwczyna nie lubi robic loda?i co?ma sie meczyc i robic ?chyba nie na tympolega sex ,nic na sile... Osobiscie lubie robic loda z polykiem ale smak spermy mojego faceta mnie odpycha a ten sie dziwi dlaczego nie chce ... no ludzie sugerowalam jemu niech zmieni diete pije sok ananasowy ale chyba nie skumal w czym rzecz wie teraz niech cierpi ,nie mam zamiaru sie zmuszac do czegos ...feee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak lepiej niech on dietę zmienia i sie męczy cały czas niż ty kilka sekund :D Ciekawe kto mu robi jeśli nie ty :) Myslałaś o tym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Osobiscie lubie robic loda z polykiem ale smak spermy mojego faceta mnie odpycha a ten sie dziwi dlaczego nie chce ..." piszesz o tym facecie, któremu nie staje i kotry viagre musi łykać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to nie obchodzi kto mu robi loda ,nie jestem z nim z milosci i jakby mial kogos na boku wcale by mnie to nie zabolalo zreszta chce z nim sie rozstac ale od 2 tygodni nie moge ,nie daje mi spokoju ...mam go dosc ... ale nie o tym mowa ... Odnosnie tego loda...watpie zeby ktoras chciala zrobic mu loda i to z polykiem ...ja omalo co niezwymiotowalam jak zrobilam mu 1 raz ,potem jesce probowalam ale na samo wspomnienie zle mi sie robilo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewygodne :D Tu nie wygodę chodzi, ale o radość sprawiania satysfakcji facetowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu prawie zwymiotowałaś ??? Co Ci nie odpowiada smak ?? Bo ja się spotkałem ostatnio z opinią że konsystencja nie taka jak trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat smaków spermy sie nie wypowiadam, bo nie mam w tym temacie nawet szczątkowych doswiadczen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konsystencja, to jest za kazdym razem rózna :P u mnie kobieta nie marudzi, tylko ciągnie bez protestów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla starsznie ale to strasznie gorzka i miala dziwny smak ale nie potrafie tego opisac tego trzeba sprobowac :P.nie wiem jak inne smakuja bo akurat to byl moj 1 facet ale wydaje mi sie ze nie powinno tak byc bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
SunsetSuit => :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez nie marudzi :D ale rózne mają różne "wymówki" zamiast chapać pisiora po same jajka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×