Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rzekkotka

mamm pytanie do panow

Polecane posty

To trzeba spróbować :P Nie pomożemy Ci chyba w tej kwestii Ja na pewno nie, chłopcy pewnie też nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieżko jej teraz będzie się na to zdobyć :) Jak tak jest uprzedzona...... Może upij się :D W innym temacie dzisiaj koleżanka musiała sobie golnąc żeby się bzykać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzekkotka
smak zalezy od tego co sie je i czasami potrafi byc okropny .. panowie radze sobie sprobowac po zwaleniu i wiedziec co sie zapodaje do buzi swojej kobiecie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smaków mi narobiliście :) Kochanie jak czytasz to, to czekaj na mój powrót z otwartymi ustami :D Będę o 17:30 :) Jak myślicie - będzie czekać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"smak zalezy od tego co sie je i czasami potrafi byc okropny .. panowie radze sobie sprobowac po zwaleniu i wiedziec co sie zapodaje do buzi swojej kobiecie " fuujjjj nigdy w życiu :-O ale smak da sie "wyłączyć" i wtedy podobno jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunset, myślę, że nie Wbrew mojej ogólnie pozytywnej opinii na temat robienia loda, tak na zawołanie i w drzwiach to można mieć sztuczną waginę, gdzie można sobie wepchnać o każdej porze dnia i nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wiem o tym i sugerowalam jemu zeby diete zmienil to wtedy o lodzie pogadamy ale to jak grochem o sciane ,nie to nie ja prosic nie bede ...jego strata bo to co teraz jest to nie tkne i tak mam uraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzekkotka
Sissy o tak? masz taka??? heehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe jak wylaczyc smak?nie slyszalam ze smak moza wylaczyc ,raczej sie nie da ,mozna co najwyzej go jakos osbabic ,zneutralizowac czy cos w ten desen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzekkotka
a ja ostatnio w sexshopie widzialam cala dupe w dotyku jak prawdziwa heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sissy - tez myślę że nie :) Mamy remont w domu i trza bajzel posprzątać :) dziura w całym - listonossz może i był ale ona z dzieckiem była poza domem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no raczej tak skoro non stop mnie tam smyra nawet w ciagu nocy budzi a rano to masakra jest ...chce spac albo musze zbierac sie do pracy a ten zaczyna smyrac i po kiego zaczyna skoro i tak mnie nie zaspokoi bo mu nie stanie?no sorry ale bez komentarza... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Listonosz zawsze dzwoni dwa razy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzekkotka
hahahaah ale jutro jest nowy dzien ::)))) a ludzie listy pisza :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Chłop strzela, a pan bóg kule nosi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzekkotka
ok ja tez uciekam dzieki za konwersacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha bardzo smieszne :P nie moge sie smyrac bo nie mam z kim a do faceta nie pojade bo i tak jemu nie stanie wiec po co mam sie tluc 2 godziny metrem skoror i tak nic nie bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem sama :/ chyba z potrzeby bliskosci i rozmowy .jestem zza granicai nie mam tutaj praktycznie nikogo a ze jestem osoba bardzo towarzyska to musze przebywac z ludzmi ,rozmawiac itp itd choc teraz jak juz pisalam ta cala jego niemoc zaczyna byc frustrujaca i chce z nim zerwac ale nie moge napisalam jemu ze to koniec bo to czy tamto a ten wydzwania i przyjezdza do mnie ,no masakra mam dosc juz :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×