Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość problemówka

chyba mam orgomny problem

Polecane posty

Gość problemówka

witam tak wiem pewnie zaraz znajda sie wypowiedzi ze jestem dzi..a ,ale moze znajdzie sie ktos kto pogada? poznalam chlopaka jakis czas temu a jestem juz w stalym zwiazku nie bardzo wiem co mam robic? moze ktos byl w podobnej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brieka
on ma dziewczyne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzekkotka
a ktorego kochasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunset no! Zastanów się czego chcesz, takie rzeczy się zdarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemówka
nie on jest sam , ale wie ze ja kogos mam kogo kocham ? tego z ktorym jestem na pewno z tym drugim swietnie sie czuje ale nie moge nazwac tego miłoscia , ale gdy go nie widze to tesknie i on chyba tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemówka
ale jak mam wybrac skoro sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka85
wiesz co tez mialm taki problem bylam w stalym zwiazku i poznalam tego drugiego. Nie wiedzial na kogo sie zdecdowac,byalm z jednym bo cos czulam do niego ,a z tamtym tez sie spotykalam. w koncu moj facet mnie zostawil i wydawaloby sie ze problem sie sam rozwiazała ja teraz żaluje tego strasznie i nie chce byc z tamym. porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemówka
zuzka ale zostawil cie bo sie dowiedzial? tez sie boje ze u mnie tak to sie skonczy ale jednoczesnie nie potrafie zaprzestac tego:( nie wiem czy to jest wina tego faceta ze tak mi przypadł do gustu czy moze moja ze taka jestem i moze rzeczywiscie szukam wrazen - nie byl by on to bylby inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocoll
a po ile macie lattt???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemówka
az takim dzieckiem to nie jestem mam 27 lat pisalam ze kocham tego z ktorym jestem chyba ktos tu nie czyta uwaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka85
nie nie dowiedzial się...ale to przez to ze byl ten drugi zniszył sie nasz zwiazek.nie dopusc do tego i zdecyduj szybciej niz ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudna sprawa i myślę ze nikt ci tu nic sensownego nie doradzi, nawet jeśli ktoś miał podobną sytuację, bo każda taka sprawa jest inna. Sama musisz się zdecydować, przemyśleć wszystko BARDZO dokładnie, tak, żeby nie żałować swojego wyboru potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemówka
bo to wszystko jest takie nienormalne :( chyba powinnam sie leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemówka
nie moge sie juz doczekac dzieki wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endruq
Moim zdanie wcale nie kochasz tego swojego. Bo jeżeli jest miłość to wtedy koncentrujemy swoją główną uwagę na tej jednej osobie. Więc po prostu dobrze Ci, bo go lubisz czujesz sympatię i jesteś przywiązana i tyle. Więc rzuć go i spróbuj z drugim. Bo jak nie ten to coś czuję, że kiedyś znowu się zjawi inny, bo właśnie tego innego Ci będzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kafe
Też myślę że nie kochasz żadnego z nich :O po prostu ie chcesz być sama :(( widzisz kiedy spotkasz tego właściwego to nie masz takich dylematów.... wiesz to i kropka a moze nie spotkasz.. bo będziesz tkwiła w tym ... takim sobie czymś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×