Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olympia83

bardzo sie boję

Polecane posty

Gość olympia83

ide na slub z moim facetem na ktorym on bedzie swiadkiem i mam problem bo swiadkową bedzie jego była dziewczyna z ktora był dosc długo i wiem ze mu na niej zależało ..obawiam sie ze odżyją w nim jakieś wspomnienia ze moze bedzie chciał do niej wrocić itd.. wiem ze moze martwie sie na zapas ale tak mnie to męczy ze z checia bym nie poszła na ten ślub a zbliza sie wielkimi krokami bo to juz w listopadzie nie wiem co mam robic....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olympia83
wiem ze moj problem moze wydawac sie smieszny ale mnie na prawde to martwi...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oblech
Buahahahahahahahahaha + :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wiedz ze jak nie pojdziesz masz o wiele wiecej do stracenia bo nie wiesz co moze sie wydarzyc na tym weselu. Postaraj sie pieknie wygladac, badz usmiechnieta i pewna siebie. Nie ma nic gorszego jak sfrustrowana nie pewna siebie laska z nosem na kwinte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana wnuczka smirnoffa
moja rada. mozewydawac sie smieszna. powejsciu do kosciola rozlacz kleczniki mlodej pary. jesli nie beda tworzyli sciany miedzy swiadkami a ksiedzem jest znikoma sznasa ze twoj chlopak i byla dziewczyna nie poceluja sie z jezyczkiem tylko wymienia porozumiewawcze usmiechy na wspomienie dawnych pozycji seksualnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olympia83
z tymi pozycjami to przesada moj facet mowi ze jestem jego najlepsza kochanka jaka miał:P postaram sie zeby wygladac jak najlepiej lepiej niz ona ale......tyle lat spedzili ze soba..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dosyp jej kreta do talerza. Wszyscy, włącznie z ofiarą, będą zbyt pijani, żeby zauważyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I po sprawie
ide na slub z moim facetem na ktorym on bedzie swiadkiem i mam problem bo swiadkową - z zycia wiem, że para młoda nie zrobiłaby takiego czegos, własnie przez wzglad na uczucia by kogos- ciebie nie ranic. Moga kogos innego poprosic na swiadka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tu popelnil
fopa, panstweo mlodzi albo cos kombinuja, zeby ich znowu zlaczyc, albo cie nie lubia, albo jedno i drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×