Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pinezka997

jaki telewizor dla dziecka?

Polecane posty

Gość pinezka997

Witam wszystkich :) Podczas wakacji zrobiłam remont w pokoju mojego dziecka. Teraz chce tylko jeszcze synowi kupić jakiś fajny telewizor ( Jasiek ma 15 lat). Tylko kompletnie nie wiem jaki, nie bardzo się na tym znam :) może ktoś będzie mógł mi coś doradzić?? będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda.mis
Kupowaliśmy ostatnio jeden monitor do gabinetu mojego męża do domu, sama za bardzo się na tym nie znam, ale mamy model LG M198WA. Co tu dużo mówić, jest po prostu piękny i funkcjonalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kup mu książki a nie tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażinka WU.
Mój mąz lubi przyjść z pracy, połozyc się na sofie i oglądać telewizorek :) Tez mamy LG, ale nie wiem jaki model ( nie znam się na tym) ale bardzo zadowoleni jesteśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzysztofZ
Ja też szukałem czegoś ciekawego :) ale stwierdziłem, że najpewniej kupię jakiś monitor LG. Muszę tylko iść do sklepu i zorientować się jaki bo sam jeszcze nie wiem jaki model

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzysztofZ
Mnie się podoba taki model LG M198WA. Ciekawy, nawet nie jest drogi. Muszę się tylko przyjrzeć mu z bliska i chyba na ten się zdecyduję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda.mis
Ja mam LG M198WA. Świetnie wygląda, super jakośc obrazu, ma ciekawe opcje, ogólnie full wypas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×