Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malwinka9894

spaprałam to?

Polecane posty

Gość Malwinka9894

Chyba wszystko zepsułam:( kilka mies temu zostawił mnie facet, fakt skrzywdził mnie, ale go kocham i gdy zaczal tesknic i pragnac powrotu ja mowila nie nie i nie, przy czym czasem sie spotykalismy i ciagle mu wtedy przegladalam tel, gg, szuflady zeby go sprawdzic on za kazym razem o tym wiedzial, bo gdy znalazlam cos co mnie zaniepkoilo to pytalam,kazalam przysiegac ze mnie nie zdradza itd, w czasie gdy nie bylismy razem on byl sam, ja kogos mialam przez 3 mies., kocham go, ale wciaz mu nie ufam, on twierdzi ze przez moje szpiegowanie ja go do siebie zniechceam, ze juz ma tego dosc i fakt malo sie juz kontaktuje ze mna itd, co mam teraz zrobic? bo to on powinien walczyc o mnie bo mnie rzucił a jednak zaczyna odpuszczac:(:( co Wy na to?? czy to jego wina bo moze jest typem ktory nie wie czego chce? czy moj brak zaufania moze go az tak zniechecic ze odpuszcza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Spaprałaś. Jak nie potrafisz się powstrzymać przed takimi reakcjami nie masz co próbować wskrzeszać z martwych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I po sprawie
kilka mies temu zostawił mnie facet, fakt skrzywdził mnie, ale go kocham i gdy zaczal tesknic i pragnac powrotu ja mowila nie nie i nie, -- raczej on to spaaprał.. skrzywdzil zostawil.. jeszcze sie dziwi, ze mowilas nie;)? no wlasnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinka9894
prosze o rade:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz zaufania to co sie mu dziwisz. zaufanie i szczerosc to podstawa kazdego zwiazku..przestań mu robic takie przeszukania i jakies głupie akcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka3123
prosze o rade:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwonka3123
no jaki on jest niezdecydowany czy to moja wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o koorva
malwinka iwonka i wszystkie inne - nie ma szans na normalny związek. Ty najwyrazniej nie pogodzilas sie z tym co stalo sie wczesniej, nie zapomnialas po co w takiej sytuacji pchasz sie w to znowu skoro nie potrafisz zapomniac daj spokoj. Ani ty ani on nie bedziecie szczesliwi od taka moja rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinka9894
Help:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyno co Ty temu hclopu robisz? daj mu spokoj! ja bym z taka laska co sie w detektywa bawi nie chcialabyc nigdy! co to wiezienie w zwiazku? ja pierdziule! facet musialbyc mega frajerem ze wytrzymal z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEstem korkiem
wszystko zepsułam, on juz nie wyznake mi milo0sci, ledwo sie ze mna czasem kontaktuje:( (po tym jka ostatnio pojechalismy na weekend i ja znowu przegladnelam mu tel:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HELP HELP
Ludzie prosze o jakas madra rade, zalezy mi na tym facecie, a on niby dzwoni codziennie, jestesm niby przyjacilmi, juz nie mowi mi codzien ze kocha z e chce ze mna dzeci, slubu itd, jak mam sie zachowywac zeby mu wrocilo tamto uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Help/
ale co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×