Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zatroskana mama

Czerniejące złoto u dziecka co to może znaczyć ?

Polecane posty

coz, ja bym tez miala zal do mamy gdyby mi przeklula uszy bo kolczykow nie nosze :o i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z waszych wypowiedzi - prolki i ja sie pytam wynika, że należy poczekac do pełnoletności -wówczas sama córka by zdecydowała czy chce mieć przekłute uszy?? Weźcie się ogarnijcie dziewczyny, bo mi wstyd jak Was czytam.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie pytam
pistacja- czy 6 lat to pełnoletnośc?? czytaj ty kobieto dokładnie:-O a nie szastaj tu moim nikiem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przekłuwanie uszu
A po co tak małej dziewczynce przekłute uszy? Jak zacznie stawać się nastolatką to sobie zdecyduje czy chce mieć przekłute czy nie, może wtedy moda będzie inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna madchen...może nie produkuj się tak intensywnie na forum dla matek tylko raczej spadaj wypisywac ile razy bzyknęłaś się ze swoim kolesiem i gdzie cię po tym boli a gdzie nie i czym to leczyc....naprawdę daruj sobie dziewczynko twoje madrości bo jak czytam twoje wypowiedzi na innych forach to czasami mi się niedobrze robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za porównanie, to mogła tylko madchen wymyślić. Chrzest może wyjść tylko na korzyść. Jak Boga nie ma, to chrzest nie przynosi ani szkody, ani pożytku. Psu na budę po prostu. Jak Bóg istnieje, to jest korzyść z całego procederu. I dla rodziców, i dla dziecka. Tak samo zresztą jak wiara, niczego się nie ryzykuje, można tylko zyskać. A kolczyk? Albo się dziecku fuksnie i nie będzie miało oberwanego ucha, operacji na naczyniaka po przebijaniu jak moja siostra, ropnia oraz innych nieszczęść i może akurat matka wceluje w gust, albo... Albo się nie fuksnie i spowoduje cierpienie i inne niedogodności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syloonia
Chemical to trochę nie na temat ale plissss napisz mi co studiujesz/studiowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektore narody dziewczynkom
w nimpwlectwie przklowaja uszy. Np Hindusi, Cyganie, wielu Slowaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syloonia
bo za tydzień zaczynam klasę maturalną i chcę zdawać maturę z chemii, nikt z moich znajomych nie zdawał chemii ani nie studiował na żadnym "chemicznym" kierunku, dlatego jak zobaczyłam Ciebie to postanowiłam trochę się podpytać, jakie są studia?trudne? co z pracą? chciałabym pracować w jakimś laboratorium, ale nic konkretnego jeszcze nie wymyśliłam. Na to za wcześnie, na razie interesują mnie studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Syloonia - napisz proszę swój adres e-mail, to się odezwę jak tylko dziecię mi uśnie :) Bo ząbkuje i strasznie walczy :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prolka
czarna- masz problem ze zrozumieniem co z wypowiedzi wynika!otóż z mojej wypowiedzi wynika że na nic nie czekamy-jedynie pozwalamy odrębnej jednostce żyć własnym życiem(w kazdej dziedzinie nie chodz mi tu tylko o te cholerne uszy)i jeśli ktoś kiedyś z własnej nieprzymuszonej woli zdecyduje że chce mieć przekłute uszy to wtedy no problem.nie uszcześliwiajcie nikogo na siłę-bo nie wiecie czy marzeniem waszej małej dziewczynki będzie kiedyś mieć przekłute uszy!przecież to proste!!!!!ratunku!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syloonia
sylwiana89@o2.pl ok to czekam!!dzięki za zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ho ho ho, fajna madchen wrocila na forum ze swoimi madrosciami :O a ty chemical szukaj notatek, bo to ciekawe co pisalas o tych ziarenkach:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmjh g
dla mnie to glupota, jak mozna tak ingerowac w cialo dziecka? jak podrosnie do np 6 lat, jak ktos tu napisal i sama zechce to co innego, autorko, jestes idiotka od razu przekluj jej jezyk, sutki, lechtaczke, pepek, w koncu na to tez jest moda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja corka w wieku 10 m-cy dostala od chrzestnej na chrzciny kolczyki. kiedy skomentowalam, ze ladne, ale beda musialy troche poczekac, uslyszalam: "no cos ty, przeciez juz mozna!" no jaaaasne, jeszcze ktos obcy dla swojego widzimisie bedzie mi dziecko kolczykowal:O a nie uwierzycie ile bylo gadania, ze jak to, prezent dostala, a mama nie chce jej uszek przekluc:O przeciez ma juz 10 m-cy:O ja mam w pamiecie jeden obraz - bawimy sie z dziecmi i nagle chlopiec zahacza rekawem o ucho 7-letniej dziewczynki, po czym ucho sie rozdziera we krwi, kolczyk spada gdzies na ziemie, dziewczynka wrzeszczy z bolu:( pomyslalam wtedy, ze jesli kiedys bede miec corke, decyzje o przekluciu uszu pozostawie jej, jak skonczy 13 lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak miałam 4 lata to tez mi przebili uszy, Pamietam, że na początku i troszkę później moje ciało nie chciało przyjmować, metali szlachetnych w uchu, i powstawały takie zaciemnienia, nadal to czasem mam, trzeba po prostu przecierac spirytusem kolczyk codziennie i będzie dobrze :) po za tym sie powtórze ale to jest po prostu łuj z ucha i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno/
ma raka, jak czarnieje złoto to ma raka, ale szkoda, kolejnego bachoRA MNIEJ NA ŚWIECIE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż ...
a Ty powyżej to się dobrze czujesz ? :o masz problemy z psychiką ? Jak uważasz, że temat jest idiotyczny, to nie udzielaj się na nim, a nie wypisuj takich głupot. Nie wiem, skąd w ludziach taka złośliwość, wredność, chamstwo :o może myślisz, że jak piszesz aninimowo, to można innych obrażać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana mama
No ładnie ... pytałam o czerniejące złoto w uszkach a tu taka dyskusja się utworzyła całkiem nie na temat ... To przykre , że tyle w Was dziewczyny chamstwa :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana mama
a i dziękuję mamom , które szanują czyjąś decyzję nawet jeśli same postąpiłyby inaczej. Jesteśmy rodzicami i dopóki dzieci nie mogę decydować za siebie to my za nie decydujemy , a córeczka uwielbia swoje kolczyki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhgf
a no widzisz, jak ktoś głupi to aż miło...pytanie inne, dyskusja o czym innym... A zebys sie chociaz zapytala czy dobrze zrobilas...to bym zrozumiala ta lawine oskarzen. Kochane...czy ktos sie was pytal o zdanie? Rodzice nie uczyli ze niepytany o zdanie nie pownien sie udzielac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana mama
p. Grudniowej - to rzeczywiście przykre wydarzenie , ale kolczyki są różne tym najmłodszym zakłada się takie maleńkie wkrętki , które napewno o nic się nie zahaczą a już napewno nie urwą ucha ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatroskana mama
widocznie nie mają kiedy ani na kim się wyładować a to najprostszy i najbardziej prymitywny sposób który im widocznie pomaga :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedalencjoitopazmas
dajcie spokoj glupie pindy z tymi komerntarzami o tym, ze za wczesnie przebijala. chuj wam w dupe dzifffki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1916
To kiedy kto przebija dziecku uszka to jest jego sprawa ja przebilam mojej coreczce jak miala 4 miesiace i zadnych problemow nie bylo, wiecie ja mieszkam w hiszpani i ze wzgledu na nieznajomosc jezyka przebilam tak pozno bo dziewczynka przebijaja tu uszka w szpitalu odrazu po urodzeniu. A jak moja corke po urodzeniu widzieli na ulicy to pytali czy chlopczyk bo pierwsze co robili to patrzyli czy ma kolczyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia1916
I nie sadze zeby w zwiazku z przebiciem uszow byly jakies problemy bo jak nie przebijaja w szpitalu to w przychodni albo aptece a im mniejsze dziecko to jest chrzastka miekka, mniej boli i nie ma sladu, a dziecko jest od urodzenia przyzwyczajone.Moja coreczka nawet nie mysli o szarpaniu za kolczyki albo za bransoletke na rece bo ma to od malusienkiego i uwaza za normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idiotyzm z tym
przebijaniem dzieciom! To nie matki a idiotki i tyle! Jak dziewczyna staje sie nastolatka to ok, moze zadecydowac ale nie niemowlak, po jakiego czorta mu to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie ale ty WY wlasnie, pseudo Matki -Polski jestescie powalone! w czechach 3 miesieczne dziewczynki maja juz przebite uszy, to uwazam za przesade ale starszemu? czemu nie! zloto na wlasciwosci lecznicze, dobrze jest nosic kolczyki. Mi mama przebila uszy u kosmetyczki ( jak jeszcze byly prawdziwie przebijane igłą )jak mialam 5 lat. Teraz moje drogie nie ma juz igly jest PISTOLET a to nic nie boli, wiem bo sama sobie tym tez przebijalam uszy. moja corka jak skonczy rok to tez jej przebije, na Chrzciny dostala z 4 pary zlotych konczykow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idiotyzm z tym
no i wlasnie ci w czechach i TY jestescie powaleni ciocia !!! Idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×