Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ollena85

Faceci są jednak dziwni

Polecane posty

Wczoraj był u mnie, spędziliśmy fajnie wieczór. Mieszka 30 km ode mnie, wracał samochodem. Prosiłam, żeby puścił mi smsa jak dojedzie do domu. Czekam, czekam i nic. Dzwonie do niego, telefon wyłączony. W końcu dałam sobie spokój, poszłam spać. Rano wstaje, od razu dzwonię do niego, a on rozespanym głosem pyta mnie dlaczego go budzę. Rozumiecie to? A na moje pytania dlaczego nie dał znać i wyłączył telefon odpowiedział \'nie marudź kochanie, spać mi się chciało wczoraj, to od razu wyłączyłem telefon żeby mi nikt nie przeszkadzał\'. Nie rozumiem facetów. Swojego też, mimo że znam już go trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14vaneSSa
To pewno Cię nie kocha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Extrawaganza
to podgatunek zrozm to a zycie stanie sie lepsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granitagranda
oj babo nie przesadzaj naprawde; robisz afere nie wiadomo z czego; a co Ty jego matka jestes? takim zachowaniem kojarzysz mu sie zapewne z kontrolujaca mama; faceci slyna z tego, ze dzwonia glownie wtedy, kiedy ich sie o to nie prosi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spox, moj brat robitak zawsze,pytam oktorej wroci iorientacyjniegdzie bedzie ,tomowi ze idzie,np.Do@U zdzicha@,a wroci po 1 .OD razu wiem, ze jakkogos spotka ze znajomych tobedzie balowal do rana,albo wroci pojutrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssrrrrrrrrrruuuuuuuuu
rzuć go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14vaneSSa
W ogóle to faceci nie są zbyt inteligentni więc się nie martwcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewyzyta schizolka
to ja mam jakiegos ostatniego z normalnych.mieszka 7 km ode mnie i zawsze jak dojezdza do domu to mi pisze ze dojechal ..ja do neigo tez pisze jaks ie gdzies wybieram..tak po prostu zeby zadne z nas o to drugie sie nie martwilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×