Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NADZIEJA1111

!?!?!? CZEKAM NA RADĘ !?!?!?

Polecane posty

Dziewczynki czekam na radę jak przekonać męża do 2 dzidzusia :) Chodzi o zachete bo się wacha :( nie wiem moze napisac jakis ładny list ... a moze któras z Was uzyła jakiegos fortelu ;) czekam na pomysły i licze na Was bo uswirgnę od tego ogladania sie za wózkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest....
a po co ci 2 dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest....
jak sie wacha to znaczy ze nie chce ... fajny facet delikatny nie chce cie urazic i dlatego udaje wachanie a ty qrwa chcesz go wkręcać w kolejnego bachora ... w zwiazku obie strony decydują a nie ze tobie sie chce dzidziusia to szukasz fortelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest....
powiem ci o co sie sama prosisz ... o kochanke dla swojego fajnego faceta ;) ty zaciazysz z drugim dzieciakiem potem będziesz miala zdecydowanie mniej czasu będziesz zmęczona to naturalne przy dwojce małych dzieci i nie będziesz miała czasu dla męza ... nie mysl nawet o fortelu tak ja uwazam a zrobisz jak zechcesz twoje sprawa twoje zycie ... uwazam ze to powinna byc wasza wspólna przemyslana decyzja ... oboje powinniscie tego naprawde chciec nie powinnas tego wymuszac na nim a juz jakieś fortele to jawne świnstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki sowa staram się :) ja mam 30 lat ,a nasze pierwsze dziecko 7 i chodzi tu raczej o to że te pierwsze jest juz odchowane .I tak naprawdę mężus raz mowi że chce ,a innym razem się wacha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to jest....
nie dziw sie faceci są jak zegary stąd to wahanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej poszukuję zachety a nie wymuszania :) bo jakjestesmy u znajomych którym urodziło sie dziecko to widzę jak mu się geba cieszy :D i po tem przez 2 dni gada tylko o dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beeeloroza
musisz drążyć i drążyć :) ja tak miałam . Mam 9 latke a teraz staramy sie o drugie i nie jest łatwo bo poroniłam w maju ale sie nie poddaje i dalej drąże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×