Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magaa6

ubrania JAPAN STYLE z allegro

Polecane posty

Gość magaa6

ostatnio bardzo duzo pojawilo sie uubran JAPAN STYLE na allegro, czy ktos z was kupil cos? jak tak to jakiej jakosci sa te rzeczy? piszcie o swoich doswiadczeniach zwazanych z tymi ubraniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro zamówiłam dwie bluzki tzw. japan style: http://www.allegro.pl/item403604028__10_efektowna_bluzka_z_bufkami_kolory_s.html http://www.allegro.pl/item406179681_406179681.html Obie spełniły moje oczekiwania. Nie są jakiejś superjakości, ale czego można się spodziewać po takiej cenie :) Jednak nie mam zastrzezeń - nie mają wad, załozone kilka razy, jak narazie jest ok :P A tak nawiasem to planuję kolejny zakup ;) HopSztosyna allegro ma naprawdę tanie i fajne ciuszki :) Miałam nawet zamawiać sukienkę, jednak liczba osób, które ją zamówiły mnie zniechęciła, niby miało być oryginalnie, a zacznie się robić monotematycznie :P Pierwszą z bluzek zamówiło i zamawia wiele osób, jednak prawdę mówiąc.... dotychczas nie zauważyłam ani jednej osoby w owej bluzce :D całe szczęscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magaa6
widzialam ciuszki tej hopsztosy i niektore sa naprawde fajne tylko szkoda ze za zamowienie kilku ubran taka wysoka jest przesylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zastanawiałam się nad czarną, czerwoną, śliwkową i szarą. W końcu wzięłam szarą, bo innych kolorów mam w szafie sporo... Na początku prosiłam ową allegrowiczkę o przesłanie mi zdjęć z kolorami, żebym sobie mogła wybrać. Niestety na odpowiedź się nie doczekałam :/. Wziełam szarą, myślałam, że będzie jasna, ale ma ciemny odcień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaaaaaaaaaaaaaaaaaaa890
fajne ciuchy ma ta firma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×