Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Popaprany

Współlokatorka

Polecane posty

Mam takie pytanie do Pań... Otóż, dostałem propozycję współlokatorstwa od dziewczyny, z którą jakieś pięć lat temu coś mnie łączyło (generalnie związek bardzo namiętny i burzliwy, ale krótkotrwały bo wówczas zdecydowała, że zostaje przy swoim chłopaku, którego do dziś dnia zdążyła zmienić na innego). Rozmawiałem już z trzema postronnymi dziewczynami i wszystkie twierdzą, ze to trochu dziwne, że dziewczyna sama to proponuje szczególnie z uwagi na fakt, ze jej obecny facet już jej proponował wspólne zamieszkanie ale się nie zgodziła... Osobiście tez mi się trochę to \"dziwne\" wydaje, bo dopiero niedawno (kilka miesięcy temu), wyleczyłem się z uczucia którym ją darzyłem a ona mi z taką propozycją wyskakuje... Ciekawe co na to ten jej facet? Pytanie do Pań - czy zaproponowały byście lub zgodziły byście się za współlokatorstwo z facetem, którego same kiedyś darzyłyście uczuciem i który również Was nim darzył (nawet dłużej niż wy), tak bez podtekstów? Bo znajome mnie ostrzegają, ze ona coś kombinuje :\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem to trochę chory układ. jeżeli minęłoby dużo czasu i oboje mielibyście się za neutralne osoby i co najważniejsze, żadne z Was nie miałoby partnera- można próbować. ale z Twojej wypowiedzi rozumiem, że ona ma faceta, więc to dziwne, że szuka innego do mieszkania zamiast mieszkać z nim. może ona w dalszym ciągu coś do Ciebie czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda...
czy zaproponowały byście lub zgodziły byście się za współlokatorstwo z facetem, którego same kiedyś darzyłyście uczuciem i który również Was nim darzył " odp. tak, jesli chcialabym wrocic do tego, co bylo kiedys. pamietaj zeby nie wchodzic drugi raz do tej samej rzeki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×