Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maseratka_27

Ruchy płodu.

Polecane posty

Gość Maseratka_27

Trochę się martwię. Jestem w 19 tygodniu ciąży i od końca 17 odczuwałam ruchy płodu - takie lekkie kopnięcia w dole brzucha. Zdarzało się to jakieś 4-5 razy w ciągu dnia. Tydzień temu byłam na USG i z dzidziusiem jest wszystko dobrze. Jednak w poniedziałek wróciłam z urlopu i dość aktywnie biegam po domu od dwóch dni (zległości) i nie odczułam ani razu żadnego ruchu. Zaczęłam się martwić czy wszystko jest ok. Kolejną wizytę mam 9 września i nie wiem czy biec wcześniej czy może taki stan rzeczy nie jest bardzo niepokojący??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
sprob zjesc cos slodkiego, slyszalam, ze pomag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maseratka_27
Właśnie czesem podjadam słodkie. Na wyjezdzie w ogole nie mialam ochoty a jak wrocilam to od razu sie na cos rzucilam i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądzę ....
może poprostu byłaś tak zajeta że nie zwróciłaś na to uwagi przecież te ruchy są bardzo delikatne jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maseratka_27
Tez o tym myslalam a poza tym im bardziej sie skupia na czyms uwage tym trudniej sie pewne rzeczy dostrzega. Mimo to troszke nadal sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intensywny dzień
powoduje, ze nie zauważasz ruchów, które pewnie i tak były znikome, bo maleństwo chętniej śpi gdy go kołyszesz chodzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×