Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość IM SO STUPID STUPID...

CO BYŚCIE ZROBIŁY GDYBY....

Polecane posty

Gość IM SO STUPID STUPID...

Gdybyście odkryły ze facet z którym byłyście ponad rok... z którym mieszkałyście ma drugą dziewczyne... dosłownie... nie kochanke... poprostu druga dziewczyne... w miescie rodzinnym... w tygodniu studia - jedna dziewczyna, na weekend do domu-druga dziewczyna... co byscie zrobiły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno powiedzieć, tym bardziej byc wtakiej sytuacji, ale to chyba zrozumiałe, że czas dla Was sie skonczyl, no chyba, ze chcesz by trwalo to dalej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjaaaa
strasznie przykra sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IM SO STUPID STUPID...
hehe... to jest oczywiste... chodzi mi o to czy byscie sie jakos zemsciły... poweidziały tamtej .... czy poprostu daly se spokuj nie spierdala daleko ze swoim cyrkiem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfjtgjh
Znajdz sobie drugiego faceta i git

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matko
Dobry jest :O Przykre to bo też tak miałam ale tylko 3 miesiące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matko
a on wie że ty wiesz o tamtej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IM SO STUPID STUPID...
wie wie... oczywiscie wszystkiego sie wypierał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjaaaa
ta druga tez powinna być świadoma tego ze facet z którym była jest w stosunku do nie fair. Tez bys wolala napewno sie tego dowiedziec, niz zyc z factem ktory Cie oszukuje. Pewnie ona tez o niczym nie wiedziala,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spokojnie powiedzialabym jemu i tamtej dziewczynie ze jednoczesnie mial i Ciebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IM SO STUPID STUPID...
no tak... a jeśli ona nie wierzy??? on na prawde potrafi dobrze kłamac... w koncu mnie nabieral przez ponad rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matko
ja uświadomiłam ta druga i zerwałam z facetem a ona jest z nim cały czas o to już 3 lata minęlo i jest im ponoć świetnie :O Szkoda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjaaaa
uwierzy czy nie uwierzy ale zaczenie sie zastanawiac, obserwowac! to jej sprawa skoro nie uwierzy Ci, ale sama skarze sie na pozniejsze cierpienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfjtgjh
takiego na łikedny ;) ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale45
matko .....mam to samo:((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matko
no i najgorsze jest to że ich widuje czasami i co mam wtedy robić :O Strasznie sie czuje wtedy taka wykorzystana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale45
Matko...po 2 mam to samo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IM SO STUPID STUPID...
tak sie chcialam was zapytać... bo to było juz pół roku temu... i ja właściwie nic nie zoriblam... probowalam tamta uswiadomic.. ale wlasnie nie wierzyła wiec se dlam spokoj... to juz ich cyrk teraz... no i nadal są razem... dlatego sie tak zastanawiam.. moze powinnam była coś jeszcze zrobić.. a tak skurwielowi wszysko uszło na sucho... a ja cierpiałąm... heh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matko
:) heh a ile z nim byłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IM SO STUPID STUPID...
wierzycie w karme?? jedyna nadzieja jaka mi pozostaje to taka ze to do niego wróci:-o jakoś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale45
Bylam rok ale 3 miesiace przed koncem on krecil z inna.Poznal ja jak byly jazdy miedzy nami.Kryzys wielki i zaprzyjaznil sie z nia.Sama potem prosila mnie o rade to jej dalam i ostrzeglam ale oni tworza zajebisty zwiazek od 2 lat:(Wiec wobec niej jest fair:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym poinformowała tą laskę, łącznie z odpowiednimi dowodami (wspólne zdjęcia, jakieś miłosne listy, etc), po czym nie wtrącała się więcej w życie tych dwojga, nie próbowała przekonywać, jeśli stwierdziłaby że to kłamstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tere - fere - kukuk
Pomysl sobie, ze mogloby byc jeszcze gorzej.....:-) Moja szwagierka miala na studiach faceta przez cale 4 lata. Oboje studiowali, razem mieszkali i zyli ze soba jak maz i zona. Na ostatnim roku poprzesuwali mu jakies terminy egzaminow i ona w drodze powrotnej do swojej miejscowosci wysiadla z pociagu w jego miejscowosci, zeby dac mu znac ( to byly jeszcze czasy bezkomorkowe....:-) ). W jego domu przyjela ja jego matka, zaparzyla herbate, podala ciasto, wyciagla zdjecia i zaczela opowiadac jak to wspaniale bylo na slubie i weselu syna Dareczka.....:-) :-) :-) One - moja szwagierka i zona - mialy tak samo na imie, wiec nawet nie musial sie gimnastykowac, zeby sie nie pomylic ! Ja bym usnula slodka zemste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matko
też mi było cięzko sie pogodzic z tym ze mu wszystko uszło na sucho :O ale przecież nie bede zachowywac sie jak jakaś siksa no nie ?:O Trudno swoje trzeba przeżyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N.O.
Na pewno masz jakis sposob by ja przekonac. Wspolne fotki czy cos w tym stylu. A jesli nie uwierzy, to juz jej sprawa. Ty odejdziesz z podniesionym czołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale45
No ja tez potem sie nie wtracalam.Poradzilam jej i zostawilam ich w ich wlasnym sosie a oni tacy kochani buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matko
tere fere to ja na jej miejscu nie wiem co bym zrobiła. Ehh Faceci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×