Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna Anielica

czy po ciąży przestały wam dokuczać bóle menstruacyjne?

Polecane posty

tak jak w temacie. Czy po urodzeniu dziecka jest lepiej? Ja mam okropne bóle, często kończę w szpitalu, hormonów brać nie mogę... Lekarz powiedział, że powinnam zdecydować się na dziecko... jako to było u Was drogie Mamusie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znaczy diabelek
u mnie tak.po porodzie moje miesiaczki sa bezbolesne i mniej obfite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po porodzie pierwsze kilka miesiączek rzeczywiście nie bolało, ale ostatnia znowu była bolesna :( Ale nie tak bardzo, jak przed porodem. Mam nadzieję, że całkiem "na stare tory" to nie wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w czasie okresu wymiotuję i tracę przytomność z bólu... leki przestają na mnie działać, mam nadzieję że po ciąży będzie lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie przd ciażą zawsze pierwszy dzien okresu byl bolesny po ciazy nie wiem co to ból miesiączkowy a minelo juz 9 lat i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeszły bole i okres
trwa o połowę krócej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiona56435
u mnie bóle się nie zmieniły, okres taki sam jak przed ciążą... moja mama po 4 ciążach ma okropnie obfite miesiączki, okropne bóle menstruacyjne, leki nie pomagają, hormony też już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od kiedy urodziłam
mam tak regularne i łagodne(niebolesne miesiaczki) że sama jestem w szoku że aż tak jest ok. wczesniej mogłam tylko pomarzyc o takim komforcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie po pierwszej ciąży
skończyły się te bóle, a to już 8 lat. Bałam się, że po drugim porodzie znowu się coś pokręci i znowu się zacznie, ale nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaajjjjjjjjjjaaatak
Anielica mam tak samo jak ty..to koszmar kto tego nie przezyl nie wie czym to jest..to jak rodzenie co miesiac bez znieczulenia kup sobie poduszke elektryczna..jak tylko zaczyna mnie bolec to ja wlaczam na full , wsadzam czopki i leze..juz sie nauczylam z nie zygam z bolu jak mam pusty zoladek i jelitka,,wiec dobe wczesniej juz nie jem,,wtedy jakos daje sie to wytrzymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi czopki nie pomagają bo momentalnie pojawia się biegunka 3 dni przed okresem biorę nospe i lepi przeciwbólowe a i tak kończy się na szpitalu i końskiej dawce tramalu... ja wole jeść bo jak nic nie jem to wymiotuję samą wodą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hita
mi przeszły ale po 2 ciązy ,po pierwszej nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzA a co lekarz na takie silne bóle? może to endometrioza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarze załamują ręce miałam badania, usg z dwóch stron i niby wszystko jest dobrze hormonów nie mogę brać bo jestem obciążona rakiem (obie Babcie miały raka typowo kobiecego) Pozostaje mi urodzenie dziecka...tylko ja nie wiem czy jestem już na nie gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhcn
zawsze w 1 dniu okresu musialam brac tab a po urodzeniu dziecka nie czuje nawet ze mam okres i miesiaczka trwa krocej i jest mniej obfita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie blef
U mnie również bóle menstruacyje ustąpiły..... dyby nie regularne miesiączki pewnie byłabym zaskoczona każdą jedną. Od porodu minęło u mnie 21 miesięcy. od pierwszej (idealnie i dokładnie po 6-ciu tygodniach od porodu) nie wiem co to bóle menstruacyjne, chodzę z zabezpieczeniem przy sobie, bo gdyby się miała przesunąć...... jedyny syndrom który mi pozostał to totalne wkurzenie na 3 dni przed.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna anieliza mam to samo co ty teraz jestem w ciazy wiec 9 miesiecy spokoju od okresu mam nadzieje ze po porodzie odejda te bole w zapomnienie albo chociaz sie zmniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety nie
miesiączkę mam krótszą z 7 dni do 3 ale ból pozostał może nieco mniejszy ale dosłownie nieco. Może ma znaczenie fakt że rodziłam poprzez cesarskie cięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bakulina2456

Na tak silne bole poleciłabym zwrócić się do specjalisty od endometriozy,bo sam ginekolog tego nie wykryje.Nie musi to być akurat endo,ale lepiej się upewnić,bo ta choroba potrafi zniszczyć człowieka.Przed ciażami miałam okropne bóle,wymioty,biegunka,omdlenia.Po 1 ciaży rewelacja,nie wiadomo kiedy się zaczął okres i kiedy skończył.Po 2 ciaży....masakra,wróciło wszystko to co było przed....Wizyta u ginekologa,wszystko ok.nic sie nie dzieje.Gdyby nic się nie działo,nie bolało by tak! Szukam specjalisty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Tak!  Moje miesiaczki byly bardzo bolesne, rozkadaly mnie, musialam zostawac w domu.  Zaczelam brac mocniejsze srodki przeciwbolowe.  Zaszlam w ciaze i po urodzeniu przez dlugi czas w ogole zadnch boli, a teraz lekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość gość

Tak. Po porodzie, gdyby nie to, że WIDZĘ, że mam okres, to w ogóle bym nie wiedziała, że się zbliża, ale że go mam, a zdarzało mi się mdleć od bólu menstruacyjnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×