Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze mi ktos powie

Jak podrywają Faceci ?

Polecane posty

Gość moze mi ktos powie

co robią jak się zachowują ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to napisał
czasami po prostu są dziwnie ożywieni w Twoim towarzystwie - uśmiechy, pytania, opowieści na temat ich życia zwracają się twarzą do Ciebie, stojąc zakładają ręcę by dodać sobie mięśni lub trzymają kciuki w kieszeniach spodni:P żartują sobie znacząco, podbudowując Twoje poczucie wartości przemycanymi w słowotoku komplementami nie mogą oderwać od Ciebie wzroku a czasami na siłę zgrywają niedostępnych i niezainteresowanych choć coś Ci mówi że to nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mi ktos powie
tylko czasami to wszystko może oznaczać tylko wyraz sympatii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw pytam się czy bierze ździra do pyska, a później wyjmuję sprzęt i wciskam jej między wary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"kto to napisał\" dobrze prawi. Jeszcze bym dodał, że staramy się dotykać kobiety, niby przypadkowo, ale to jednak ma swój cel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mi ktos powie
najbardziej interesuje mnie spojrzenie :P Jak wiedziec ze akurat jest to, TO własnie spojrzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mi ktos powie
w oczy np :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzą w oczy, ociekara się o Twą papkę :P no nie przesadziłam ale tak szczerze, to da się wyczuć. - proszą o numer telefonu, a potem jak dzieciaki puszcając ci sygnały, ze akurat w tym momencie maja orgazm i mowia tym że już doszli ::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mi ktos powie
tylko jak to wyczuc ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisniowe usta
moze mi ktos powie, mam do cie pytanko - nacielas sie? myslalas ze on podrywa, a tylko łobuz sie zabawił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, ze mam język z zza obory...ale wypowiem się pierwszy raz poważnie, znaczy postaram sie :P _____________________________________________________- Jak on się patrzy na ciebie to tak jabyś była po 3 piwie :P kręciołki w głowie i w ogóle.... A poza tym jak nie wyczuwasz żadnych sygnałow, to nie rób sobie nadziei :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mi ktos powie
nie naciełam się, tak mnie ciekawi mowa ciała i jak poznac że to jest właśnie flirt, podryw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mi ktos powie
czytalam tego duzo, tylko chciałam zapytac jak to ejst w rzeczywistosci niż w jakiś ksiązkach czy artykułach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mi ktos powie
20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie po prostu czuje..n ikt ci tego nie powie tak jakbys tego oczekiwała.... Jesli nie czujesz tej iskry od niego, to cycki zwiędłe nic...a jesli czujesz, to jest to coś co być moze warto kontynuowac. Pozdrawiam i zycze miłych gestykulacji , ale bez owulacji ;) hehe ja sie nie zmienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze mi ktos powie
dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lady baby
lady baby zachowujesz sie jak bys była jedyna osobą upajającą się swoimi durnymi odzywkami, które uważasz za - no własnie jakie - ? ? odkrywcze/ciete/złosliwe/błyskotliwe? a moze inteligentne? a one sa po prosu słabe... idz wyspij sie bez owulacji... żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się najlepiej podrywa w tańcu... nie trzeba dużo mówić :D Ale najprostra metoda to puścić oczko i czekać na reakcję lub jej brak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppp
a jakies konkrety z życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×