Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiona Ola

prosze przeczytaj skomentuj doradz...

Polecane posty

Gość zmartwiona Ola

Staramy sie od 6miesiecy o dziecko,skutki niestety zadne:(dzis rano w pracy rozmawiajac z kolezanka o tym powiedziala ze jesli kochamy sie w dni plodne ,ze jak w zyciu nie bralam zadnych tabletek antykocepcyjnych a nie umiem zajsc w ciaze to ze cos jest ie tak ze mna albo z moim mezem... czy faktycznie mozemy miec jakis problem?? eh tak sie martwie:( b;lafam napiszcie jak to moze byc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona Ola
ah i jeszcze pale mietowe papierosy,podobno to tez jakos nie dobrze wplywa ale to ,to juz chyba jakas bujda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie papierosy wpływają na obniżenie płodności (pary palące starają się dłużej) a zdrowej parze daje się aż rok czasu na zajście w ciążę bo statystycznie w 1 cyklu masz między 20 a max 40% szans, czyli łatwiej nie zajść, niż zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edrtr546757
ja mialam tylozgiecie macicy ,1 rok sie staralam ,zmiana pozycji i nie za czesto sie kochac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsgdafsaSCDVBG
ja tez sie staram od 6 miesiecy tez nie bralam zadnych tabletek ale sie nie martwie slyszalam to bardzo czesto dlugo trwa zanim sie splodzi dzidziusua :)) to nie jest takie latwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skontaktuj sie z lekarzem,powinien zlecic badania nie wiem sprawdzi ci droznosc jajnikow,czy masz wogole cykle owulacyjne czy bezowulacyjne,moze jakies hormonalne bad.zleci a jak te w twoim kirunku okaza sie ok to wysle twojego faceta na badanie zeby sprawdzic czy po jego stronie nie lezy przyczyna.Zreszta moze bedzie i uciebie i u niego wszystko w porzadku tylko moze cos w psychice sie zblokowało,za bardzo chcecie i dlatego nie wychodzi?Powodow moga byc naprawde setki....Mi nie wychodzi dopiero 3miesiac a i tak sie martwie...Coz takie uroki jak sie chce a nie moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiona Ola
to chyba dziala tak ze ci co nie chca to maja,ile mam znajomych co od tak maja nieplanowane tzw:wpadki... a ja czekam na moje male serduszko a tu ciagle nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsgdafsaSCDVBG
:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lafy Taffy
Z mężem staraliśmy się o dziecko ok 17 miesięcy, przez cały ten okres paliłam papierosy mentolowe. Nie wiem jak to się stało ale na początku kwietnia rzuciłam palenie i 18 czerwca na USG zobaczyłam małą fasolkę która miała 6 tygodni... To mówi samo za siebie... Pomyśl o rzuceniu palenia, jak tylko skończysz z nałogiem to zacznij brać kwas foliowy. ZADZIAŁA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×