Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JENNYFROMTHEBLOCK

powiedzdzcie co mam robic?

Polecane posty

Gość JENNYFROMTHEBLOCK

moj chlopak wczoraj sie przyznal sie zabrali mu prawo jAZdy nie przyznal sie za co. Zamierzam powiedziec o tym w tajemnicy jego mamie ona czesto prosi go zeby ja gdzies zawiół,bracia tak samo. ja sama nie wsiadę z nim juz do auta. a ON JEŻDZI JAKBY NIGDY NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a co ma zrobic
jak mu prawko zabrali , a auto potrzebne ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilailaila
a czym się ma przejmować, w końcu zabrać juz mu nie mają czego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JENNYFROMTHEBLOCK
ALE ZABRALI NA PÓŁ ROKU NARAZIE BEDZIE SPRAWA PEWNEI W SĄDZIE GRODZKIM. A JAK GO ZŁAPIA BEZ PRAWKA PRZY ZWYKLEJ KONTROLI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUKEEPERY
to wtedy juz gorzej/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieodpowiedzialny jest strasznie. Powiedz mu, że ma powiedziec o tym mamie, inaczej Ty to zrobisz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JENNYFROMTHEBLOCK
on nie powie ja sama to zrobie al poprosze ją o dyskrecje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie czeka go powtórny egzamin, wiec i tak się wyda no chyba, ze on już pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JENNYFROMTHEBLOCK
pracuje. czyli tak czy siak musi teraz tez zdawac exam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaola pewnie czeka go powtórny egzamin, wiec i tak się wyda no chyba, ze on już pracuje pola jak zabieraja prawko to nie trzeba pozniej isc na powtorny egzamin....no chyba ze sobie punkty skolekcjonowął to wtedy tak....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana wnuczka smirnoffa
on nie powie ja sama to zrobie al poprosze ją o dyskrecje gdybym jakmis cudem znalazla sie w zwiazku z kims takim to poinformowalabym matke bez'klauzuli tajnosci', wrecz przeciwnie. nastpenie faceta o tym, ze powiedzialam matce. i na koncu z facetem zerwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwileczke.... nie napisano kto mu zabrał to prawo jazdy :P moze zabrała mu go młodsza siostra i nie chce powiedziec, gdzie schowała..:P albo banda miejscowych żulków i teraz nie chcą oddać bez wykupnego :P A wy tu juz chłopaka od czci i wiary odsądzacie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedźwiedź jesteś pewny że za alkohol - bo to było przyczyną za pewne po odebraniu prawka nie ma egzaminu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JENNYFROMTHEBLOCK
zabrala mu polcja ale nei chce powiedziec za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zabrala mu polcja ale nei chce powiedziec za co" to nieładnie zabierać komuś jego własność... :P mysle, że policja za bardzo sie panoszy w tym kraju... dobrze, ze mu portfel i ubranie zostawili :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile można wypić tak do godz 23 jeżeli ma się zamiar prowadzić załóżmy o 3 rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JENNYFROMTHEBLOCK
do zmanierowana wnuczka smirnof---> moj chlopak pochodzi z takiej rodziny ze tam sie nie rozmawia wszytsko dzieje sie po cichu i jest tajniaczone, on mówi ze a jestem wychowywana po ''społeczniarsku'' bo u mnie wszystko na rozmowach sie opiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ile można wypić tak do godz 23 jeżeli ma się zamiar prowadzić załóżmy o 3 rano? " piwko, jesli sporo wazysz (czyli Ciebie nie dotyczy) to moze ze dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasssdddd
Zabrali mu prawko bo jechał na gazie a Tobie nie wolno nic mówić jego mamie bo to nie Twoja sprawa. Jakby chciał to by sam powiedział. Nie rób konfidencji bo się na Ciebie wkoorwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piłam więcej i to 40%, czy to znaczy, że już kilka razy mogłam stracić moje bezcenne prawko???? jeżeli tak to zaczynam abstynencję na poważnie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie rób konfidencji bo się na Ciebie wkoorwi." :D:D:D:D pasazer ma prawo wiedziec, ze kierowca nie posiada uprawnien do prowadzenia pojazdu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasssdddd
Oczywiście, że ma prawo wiedzieć i Ona to wie ale niech nie podpierdaaala jego matce bo to jedzie konfiturą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" piłam więcej i to 40%, czy to znaczy, że już kilka razy mogłam stracić moje bezcenne prawko????" 100 ml wódki metabolizuje sie około 7 godzin... 200 ml około 11 godzin... Mozna ten proces przyspieszyc pijąc duzo soku grapefruitowego (flawony w nim zawarte znacznie przyśpieszaja metabolizm alkoholu).... Ja po pijackiej nocy, jesli musze jechac, ide na siłownie... 1,5 godziny ciezkich aerobów działa tak jak mniej wiecej odczekanie 7-8 godzin bez ich wykonywania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaola - to zalezy ile pijesz :) jeśli kieliszek np 40% o 23 i o 3 wstajesz i jedziesz to ok :) ale jeśli pijesz 100 kieliszków i ostatni o 23 to odradzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oczywiście, że ma prawo wiedzieć i Ona to wie ale niech nie podpierdaaala jego matce bo to jedzie konfiturą" a co - ma liczyc ze sie chlopak sam przyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Ja po pijackiej nocy, jesli musze jechac, ide na siłownie... 1,5 godziny ciezkich aerobów działa tak jak mniej wiecej odczekanie 7-8 godzin bez ich wykonywania" ciekawe czy na alkomacie by wyszło Ci ZERO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×