Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JENNYFROMTHEBLOCK

powiedzdzcie co mam robic?

Polecane posty

"jeśli kieliszek np 40% o 23 i o 3 wstajesz i jedziesz to ok" no tak...tylko po co pic jeden kieliszek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ciekawe czy na alkomacie by wyszło Ci ZERO..." ja niczego nie zostawiam przpadkowi i mam po prostu alkometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JENNYFROMTHEBLOCK
on sie nie przyzna a ja ona bedzie chciala zeby ja wiózł gdzies dalej niz tylko na weis. boje sie o niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasssdddd
Jak wysypie swojego faceta to niech jej facet powie w tajemnicy jej mamie, że jedzie ostro jej córkę (wnioskuję, że tak jest w rzeczywistości). Ciekawe czy wtedy będzie taka skora do prawdomówności i tajemnic. No przecież rodzice powinni wiedzieć co robią ich dzieci, hueheuhue.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JENNYFROMTHEBLOCK
chlopak 23 lata a taki głupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie liczyłam, raczej mam tester innego rodzaju, ale wtedy, gdy następnie prowadziłam kilka podejść w niewielkiej ilości miałam Ale może pomaga nie tylko siłowania, ale też dobry apetyt i trochę ruchu na parkiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat - pojęcie kaca jest mi obce... bardzo to demoralizujące, bo gdy człowiek wypije litr whisky to bardzo edukacyjne byłoby, gdyby sie po tym źle czuł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JENNYFROMTHEBLOCK
to uwazacie ze jego matka nie pwoinna wiedziec a on powinien jezdzic jak nby nigdy nic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale też dobry apetyt i trochę ruchu na parkiecie?" jedzenie tylko spowalnia wchłanianie alko... ruch - jak najbardziej.. jelsi sporo taczysz w tym czasie to mozesz czas potrzebny na metabolizowanie alko liczy podwojnie... czyli - na 100 ml potrzebne ne 7 godzin a 3,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana wnuczka smirnoffa
komiczne. ty zdaje sie dysponujesz wiedza ktorej potrzebuje. ile mozna jesc tego tunczyka w puszce i co ona ma miec? bo ja jem go tyle, ze twoje grozby moga sie spelnic. tylko nie pisz, ze czlowiek robi sie od tego ulegly i sympatyczny. az takiej bomby zegarowej chyba w sobie nie nosze??? a co do autorki - chcesz chronic idiote to zaplanowalas wszystko idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" to uwazacie ze jego matka nie pwoinna wiedziec a on powinien jezdzic jak nby nigdy nic?" tak, bo jak sie wypucujesz, to bedziesz na mieścia spalona :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasssdddd
Nie głupi tylko nie chce matce nic powiedzieć bo wie, że musi ją gdzieś tam kiedyś zawieść a jak ona się dowie, że nie ma prawka to nie będzie chciała jechać i syn będzie czuł się winny tego, że matka się na nim zawiodła. A wszystko przez to, że jego dziewczyna go podjebałłłłaaa w tajemnicy do mamy w dobrej niby wierze. Jak tak się o niego martwisz to weź go opierdool pożądnie, powiedz mu że jak jeszcze raz się napije to mu jaj urwiesz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teżmam alkomat ale moim zdaniem nie działa on tak jak powinien. Musze kupić bardziej fachowy bo na tym często pokazują się po prostu te same wskazania. 0,33, 0,66, 083, 1,23, 003. Zresztą chyba zbyt często musiałbym nie jechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmanirowana - zaleca sie maxymalnie puszke tygodniowo... wieksza ilosc powoduje nadmierne stężenie rtęci w organiźmie... oczywiscie im lepszej firmy, tym ten tunczyk jest lepszy... żadnych sałatkowych gówien, tylko duze kawalki... i najlepiej w sosie własnym oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunset - ja kupiłem taki uzywany policyjny :P:P nie pytaj skąd :D:D wskazania mam idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JENNYFROMTHEBLOCK
ale matka ma męza i moze ją maż wozic a jemu na te pół roku niech dadzą spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana wnuczka smirnoffa
bo wie, że musi ją gdzieś tam kiedyś zawieść a jak ona się dowie, że nie ma prawka to nie będzie chciała jechać zawiezc -zawozic zawiesc-zawodzic :p zawodzic jej nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasssdddd
Ale skoro mąż jej nie wozi to pewnie jest jakiś tego poważny powód, dlatego syn ją wozi. Nic matce nie mów a jego opieerrrdolll solidnie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej, żeby nie jeździł, bo jak go znowu złapią, to z pół roku bez prawka zrobi się 3 lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunset... mnie chyba 1,9 najwiecej wyszło... ale mg/dm3 wiec w prolmilach to wychodzi razy 2 :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jem tuńczyka z puszki i również mnie martwi ta rtęć ... Najlepszy jest z sosem do spaghetti :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasssdddd
"zawiezc -zawozic zawiesc-zawodzic " blisko obok siebie na klawiaturze są i mi się wcisnęło ale proszę się nie czepiać bo nie to jest przedmiotem niniejszej dywagacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana wnuczka smirnoffa
oczywiscie im lepszej firmy, tym ten tunczyk jest lepszy... żadnych sałatkowych gówien, tylko duze kawalki... i najlepiej w sosie własnym oczywiscie jem wiecej niz jedna na tydzien, dobrych firm ale czesto salatkowe gowna i zawsze w sosie wlasnym reasumujac - moge sama sobie mierzyc goraczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana wnuczka smirnoffa
bo nie to jest przedmiotem niniejszej dywagacji no wlasnie nie wiem czy nie to :p jednak zawiezc i zawiesc sa tu niepokojaco blisko siebie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JENNYFROMTHEBLOCK
przestancie o tunczyku! jego ojciec jest spoko. tylko jak on w pracy to matka chlopakowi kaze sie wozic. a tak jak bedzie wiedziala to da mu siana i niebedzie musial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temperature moze nie, ale jesli nagle zaczniesz przyciągać jakies przedmioty, to sie nie zdziw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sałatkowych nie biorę do ust, to w ogóle nie wygląda jak tuńczyk a pieczonego jedliście? zapiekany odrobiną majonezu jest pyszny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×