Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

EEEEtam

co jeszcze w biurze podrozy???

Polecane posty

Mam pytanie, może ktoś jeszcze podrzuci mi jakiś pomysł? Prowadzę od kilku miesięcy agencję turystyczną, swój lokal (niewielki kiosk, budka) w pawilonie handlowym w samym centrum miasteczka uzdrowiskowego, na Rynku. Czyli punkt super, moim zdaniem. Niestety końcówka sezonu turystycznego zmusza mnie do poszerzenia oferty. Złożyłam już propozycje do totolotka (niestety na przeciw Rynku mają punkt), \"tanie rachunki\", tłumaczenia.pl, dystrybucja kart pre-paid do komórek, dystrybucja cyfra +, polsat, telewizja n. Na zakłady buchmacherskie za mały lokal. Na ubezpieczeniach się nie znam. Poczta i pko bp na przeciw (więc agencja odpada). Co jeszcze mogę wrzucić do swej budki, by coś się zaczęło tu dziać i by zacząć zarabiać na czynsz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miejscowość w okolicach Krynicy Zdrój, małopolskie. A na badania wysyłam do lekarza, dzięki za propozycję. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze też robi lekarz. Ale i tak daleko - Małopolskie. Odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mógłbym zaproponować dealingowe centrum, ale to są dość duże dla ciebie koszty - ponad 6000 amerykańskich złotówek. Podpisz z jakąś gazetą prowadzenie punktu przyjmowania ogłoszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyślam się, ze to jakaś kupa, dlatego nawet nie wnikam w te "propozycje". Dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne rusku jasne
"Mogliście być pierwsi na swoim terenie i zgarnąć cały lokalny rynek. Ale nie chcecie. I OK! My znajdziemy innych i wcześniej czy później będziemy w waszym mieście. " Naciągasz już pare lat i znowu do tego wracasz :D Takie to jest fantastyczne i takie ma wzięcie że nikt tego nie chce tylko ty się w to gówno wpakowałeś i musisz straty odrobić :D Znamy cie już oszuście :D Jak ktoś cie naciągnął to bujaj się z tym teraz :D drugiego takiego idioty jak ty juz nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, człowieku, czemu zaśmiecasz mój topik, wynos się do cholery ze swoimi durnymi propozycjami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda słów na takich palantów. Czekam więc na NORMALNE propozycje i podnoszę temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co, dostałaś jakieś propozycje??? I kto tu wyszedł na palanta??? Ale możesz dalej słuchac tych swoich kolesi. Napewno osiągniesz duuuuuuży sukces!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
Dziwi mnie ten wątek. Ja równiez prowadzę biuro podróży i mam klientów przez cały rok. Oczywiście, w sezonie są różne wahania sprzedaży, ale nie do tego stopnia, żeby szukać dodatkowego zysku. Może trzeba rozszerzyć ofertę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikikiki ja otworzyłam agencję dopiero 2 miesiące temu i powoli mi to rusza. Dlatego szukam dodatkowych rozwiązań. Jeszcze nie mam stałych klientów, więc szukam zarobku trochę w dodatkowych branżach, by przetrwać ten cienki okres (wrzesień - listopad).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
No tak, 2 miesiące to jesze nic. Ale mimo wszystko, ja bym się bardziej koncentrował na głównym wątku działalności niż na szukaniu dodatkowych zarobków nie związanych z branżą. A w temacie rozszerzania działalności to: - nawiąż kontakt z nowymi touroperatorami (im więcej tym lepiej - minimalna liczba podpisanych umów to10 :D ) - rozumiem, że możesz również sprzedawać bilety (autokarowe, lotnicze, promowe) - jeśli nie, pomyśl o tym - podpisz umowę z jakąś firma kredytową (szybkie kredyty), która będzie udzielac pozyczek dla twoich klientów - rozbuduj swoją stronę internetową (i koniecznie sklep www)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikikikiki maupa: - podpisałam już 15 umów z touroperatorami (nie licząc przewoźników) - mam w ofercie bilety , ale mój największy problem polega chyba na tym, że najbliższe lotnisko/przystanek są w Krakowie (150 km) - mówisz o wczasach na raty czy osobnej branży? - myślisz, że sklep internetowy w mojej sytuacji (tylko AGENT turystyczny) ma sens, skoro u każdego organizatora na www można kupić jego imprezy? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikikikiki maupa
- podpisałam już 15 umów z touroperatorami (nie licząc przewoźników) No to brawo, bo ja mam równo 10 :) , ale w takim razie, jak to jest że nie zarabiasz wystarczająco ? - mam w ofercie bilety , ale mój największy problem polega chyba na tym, że najbliższe lotnisko/przystanek są w Krakowie (150 km) to bez znaczenia, ja mam siedzibe w w-wie a sprzedaję bilety na loty z katowic, krakowa, gdańska - mówisz o wczasach na raty czy osobnej branży? wczasy na raty (kredyt) rzecz jasna - myślisz, że sklep internetowy w mojej sytuacji (tylko AGENT turystyczny) ma sens, skoro u każdego organizatora na www można kupić jego imprezy? zdecydowanie ma sens, zresztą sami organizatorzy do tego zachęcają i daja dodatkowe profity za sprzedaz przez www . Ja też jestem tylko agentem a wpływy przez www to u mnie ponad 40% całości zysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kikikikiki maupa - mogę zobaczyć Twoją stronę? Jak nie chcesz jej podać tutaj to może na GG lub @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w moje firmie
nie czytałam wszystkich wypowiedzi, więc może po kims powtórzę - ale mogłabys np. założyc punkt przyjmowania ogłoszeń prasowych lub wyrób pieczątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w moje firmie
teraz doczytałam -masz juz ogłoszenia :) życzę Ci powodzenia, sama tez prowadzę firmę handlową zajmującą sie importem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w moje firmie
a może punkt przyjmowania butów do szewca, lub ubrań do poprawek krawieckich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papiery akurat mnie nie przerażają, bo lubię to robić. Czy zna ktoś może firmę kredytową,c o to pracuje za pomocą agentów??? (oczywiście nie Provident)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niezla tluczka
tez mnie zaintersowalo to tlumaczenia.pl :) mozesz wyjasnic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aagent
witam, też jestem zainteresowana tematem ma ktoś jakis pomysł? jak możecie dajcie znać czy strona www z wyszukiwarką rzeczywiście się opłaca. może ktoś chce pogadać na gg lub@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jeszcze zaglądacie na to forum?kikikikiki maupa jesli możesz odezwij sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×