Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ArbuzowaDelicja

Glany- sexy czy nie?

Polecane posty

Gość do nie to żebym
też nie chcę nikogo obrażać ale najwidoczniej jesteś bardzo ograniczoną i nietolerancyjną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie to zebym
nie jestem ograniczona, ani tym bardziej nietolerancyjna- po prostu tak mi sie kojarzy, mam swoje powody :O tak samo jak innym laski w biało - złotych ciuszkach kojarzą sie z szybkim seksem, a ich przeciwienstwa z kurami domowymi.. moznaby tak w kolko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati .
Ja chcę glany . I nie wiem co w tym takiego że dziewczyna ma glany . Innym facetom się to podoba że dziewczyna nie boi się ubrać takich butów , a innym tylko takie różowiutkie paniusie w głowie . Każdy ma swój styl i upodobania . Np . piłkarze z drużyny mojego wujka ( mają po 23 lata jak co ) chwalą mój styl / np . zielone rurki , czarne glany i czarna bluzka / .. Im się to podoba , choć nie słuchają takiej ciężkiej muzyki jakiej ja słucham wraz z bratem . Moja mama zawsze mówi : Noś to co tobie się podoba , patrz na siebie samą / samego , a nie na to co inni noszą , jak się ubierają . Nie słuchaj ich krytyki . .. I ja właśnie tak robię . Czasem ubiorę czarne baleriny , szorty i czarną bluzkę , a na drugi dzień potrafię ubrać czerwone glany , zielone rurki i czerwoną bluzkę . I glany można nosić w upał . Mają z boku ( co niektóre ) dziurki przez które przepływa powietrze . I po za tym większość glanów jest zrobiona ze specjalnego materiału przez który przepływa powietrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facettomek
A mi się podobają i bardzo mnie "kręcą" ;) Nie tak dawno widziałem ładną dziewczynę, jeszcze było chłodno, ok. 12 stopni. Miała ubrane Martensy, trochę dłuższe, czarne, grubsze rajstopy. Do tego ciemnozieloną spódnicę, trochę ponad kolano, czarną skórzaną kurtkę i do kompletu "samochodowe" rękawiczki. Lekki makijaż, czarne lśniące włosy do ramion. Baaaardzo mi się podobała :) Normalna panna, żadna subkultura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kendra173
jasne ze sa sexy. ;) mojemu sie to podoba a ja sie w nich swietnie czuje a co do uaplu jest to bledne rozumowanie. glany sa ze skóry i oddychaja ba probowal ktos chodzic w nich zima?:P jesli nie zalorzysz podwojnych skarpet nogi ci odpadna :P tak samo skad mysl ze dlugowlosi faceci nie dbaja o higiene? tak mysla chyba tylko zacofane babki ktore maja dziwne stereotypy w glowie. znam wielu takich mezczyzn ( w tym moj facet) ktory nawet przezd wyjsciem do baru na piwo potrafi umyc zeby wiec nie wiem o co tu kaman. dla mnie chodzenie i w szpilach i katowanie sie jest karygodne szczegolnie ze nie kazda moze a ba nawet nie powinna . nosic cos bo wiekszosc spoleczenstwa zacofanego uwaza ze jest to fajne ale mega niewygodne? ja podziekuje ;) kazdy ma parwo nosic co cche .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×