Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jabłóżko

wygłupiałam się, a on mnie zwyzywał!!!

Polecane posty

Gość jabłóżko

Nudziło mi sie strasznie wiec wyciągłam z szafy króciótką obcisłą sukieneczke, w której nigdzie nigdy nie wychodze, ubrałam ją i zaczełam sie wygłupiac przed moim facetem, tańczyłam, śmiałam się i powiedziałam,ze na najblizsza impreze tak sie ubiore i bede tanczyc do białego rana, wszystko było dla wygłupów, żeby rozluźnić sie trochę,myslałam,ze jak tak sie pobawimy później bedzie fajny sex. Pytam co on taki nudziarz i czemu sie ze mna nie pobawi, a on wyskoczył,ze jestem mega szmatą itp i dostałam liścia w twarz...wkurzył mnie, jest sens odzywac sie w ogóle do niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjaaaa
dziwna sytuacja!! pierwszy raz sie tak zdarzylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłóżko
pierwszy raz, w szoku jestem!!chodzimy na imprezy, spotykamy sie z ludźmi, wygłupiamy sie a tu nagle taka zmiana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, dlaczego... odzywaj się, przeproś ładnie za wygłupy, to może nie oberwiesz bo inaczej to wiesz... liścia albo kopa może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol co za palant
ps. fajna prowokacja bo nie mogę w to uwierzyć... że po czymś takimi chcesz jeszcze do niego się odzywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłóżko
hmmm moze jestem jakas naiwna czy cos.... topik nie jest prowokacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjaaaa
poczekaj az on wykona pierwszy krok, zobaczysz co zrobi. czy przeprosi, czy bedzie zalowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest marna prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaaa
jesli to prawda to w zyciu bym sie do takiego faceta nie odezwala. za cos takiego wyzwac i uderzyc? ludzieee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż byłby w 7 niebie gdybym codziennie paradowala w króciutkiej mini i flirtowala z nim..:) A Twoj facet co zrobil? Uderzyl i zwyzywal.. NIE GODZIEN ON NAZYWAC SIE TWOIM FACETEM..ba..nawet znajomym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hellena gti
💤 niech już się te wakacje skończą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×