Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yellowka

Większość facetów na stronach randkowych to kretyni

Polecane posty

Mam profil na randkach.o2.pl od 2 dni i większość wiadomości przychodzi mi od erotomanów, albo desperatów. Ciężko trafić na normalnego faceta, no ale nie mówię że to niemożliwe. Zacytuję wam parę wiadomości jakie dostałam: 1. \"Witaj jesteś bardzo piekną i atrakcyjną Kobietą pozdrawiam Rafał,Bardzo bym chciał Cię pieścić po całym ciałku języczkiem namietnie,chciałbym pieścić języczkiem Twoją Cipunie\" 2. \"Hej, jestem 30letnim lekarzem z Warszawy. Mam własny gabinet, nie ukrywajmy, zarabiam nie mało. Co byś powiedziała na układ - ja daję ty bierzesz? Oczywiście wiemy oboje o co chodzi? Zainteresowana to odpisz.\" 3. \"na razie moglibyśmy sobie tutaj na czatach porozmawiać a później jeśli zechciała byś i miała byś ochotę to moglibyśmy się spotkać żeby bliżej się poznać Np spacer, kino ,kawka ,a potem moglibyśmy jak się bliżej poznamy wyskoczyć gdzieś za miasto na spacer romantyczny Np taki \"spacer razem objęci i przytuleni a nasze dłonie splecione a oczęta wpatrzone w siebie\" .ja jestem typem romantyka jestem spokojny i bardzo lubię troszczyć się o kobietę jeśli ciebie zainteresuje to będę tobie wdzięczny z czego z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam\" 4. \"Duze masz wymagania, wręcz onieśmielające :) Mam jakieś szanse???\" No i to tylko z dzisiaj. Ale było więcej podobnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ze sobie to
uswiadomilas. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy swiata
zgadzam sie z toba, zachecam do poznania mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze dodam że nie jestem żadną pięknością (normalna dziewczyna ze mnie, ani piękna, ani brzydka), wyraźnie zaznaczyłam że nie szukam sponsorów ani przygodnego seksu. Mimo to co chwila dostaje takie propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakim mianem określić te,które dały się takim kretynom wyrwać???? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj inne historie
a ja myslalam ze takie polglowki trafiaja sie tylko mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iaromina
A ja mam męża z randek internetowych :) Najwidoczniej parę lat temu, gdy dostęp do internetu nie był tak powszechny, łatwiej było znaleźć tam kogoś sensownego. Teraz z opowieści koleżanek wiem, że jest podobnie jak Ty tutaj piszesz. Mnóstwo erotomanów liczących na szybki numerek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norma, ja w mojej tygodniowej karierze na ilove dostałam masę podobnych wiadomości...nie chce mi się opisywać tego nawet...aż w końcu napisał do mnie M. podał nr gg, napisałam, następnego dnia spotkaliśmy się i nadal się spotykamy i będziemy spotykać...normalny, fajny, prawdziwy facet...ah już dzisiaj go zobaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norma, ja w mojej tygodniowej karierze na ilove dostałam masę podobnych wiadomości...nie chce mi się opisywać tego nawet...aż w końcu napisał do mnie M. podał nr gg, napisałam, następnego dnia spotkaliśmy się i nadal się spotykamy i będziemy spotykać...normalny, fajny, prawdziwy facet...ah już dzisiaj go zobaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manicpanic
ja zostałam u więziona na mixer.pl :O nie wiem jak konto usunąć a zdjęcia na szczęście można usunąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalni ludzie nie używają portali internetowych w celu szukania znajmości na stałe. Ewentualnie zabawy i szybkich numerków, więc te odpowiedzi mnie nie dziwią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy swiata
na 100 moze 1 sie trafi ale sie trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
a co jest zlego z panem 4? mi sie jego odpowiedz podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Numer 3 i 4 to są może normalni faceci, tylko trzeba by było im uświadomić że w taki sposób kobiety się nie zdobędzie. Romantycy nie są w cenie obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy swiata
Sissy , nie generalizuj, a gdzie na dykotekach, w klubach, pubach, czy na ulicy, czy w pracy. teraz wszedzie jest tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×