Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzuska

Czy istnieje prawdziwa milosc?

Polecane posty

Gość brzuska

Jest ktos z was co po paru latach malzenstwa stwierdzi ze nic sie nie zmienilo, ze kocha i jest kochany tak jak na poczatku?? BO ja nie- wypalilo sie Wczoraj chcialam sie kochac a on nie mial ochoty... wypalilo sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzuska
chyba nie istnieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gatannka
jak pokazują badania socjologiczne 5% par kocha się jeszcze po 20 latach trwania związku - te 5% to szcześciarze, którzy znaleźli prawdziwą i odwzajemnioną miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierutnabzdura
istnieje miedzy matka i dzieckiem:) a miedzy facetem i baba to sex i stos innych zaleznosci mylonych z miloscia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakhvamnbvzx
Wciąż rozmyślasz. Uparcie i skrycie, Patrzysz w okno i smutek masz w oku... Przecież mnie kochasz nad życie? Sam mówiłeś przeszłego roku... Śmiejesz się, lecz coś tkwi poza tym, Patrzysz w niebo, na rzeźby obłoków... Przecież ja jestem niebem i światem? Sam mówiłeś przeszłego roku... chyba nie istnieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tarmisz
akurat ta poetka to nie wiedziała co to miłość prawdziwa bo waliła się z coraz to innym walentino. Do wierutnego : tani cynizm to cieńka filozofia życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawy i sprawiedliwy
przede wszystkim pamiętajmy, że prawdziwa miłość nie ma nic wspólnego z seksem analnym i innym zboczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×