Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzysiek2008

Zapraszam

Polecane posty

Gość krzysiek2008

Witam serdecznie wszystkich , którzy zdecydowali się przeczytać mój wątek. Zanim skomentujecie , przeczytajcie to uważnie od deski do deski. Mam 20 lat i do tej pory zabawiałem się sam ze sobą. Masturbuję się od ok. 15 roku życia. Doszedłem do wniosku że czas zrobić next krok, tzn. zabawić się z tzw. płcią piękną. Od razu mówię że Panów skreślam he he. Interesują mnie tylko i wyłącznie dziewczyny. Do tej pory nie miałem dziewczyny i również nie zabawiałem się z zadną. Nie całowałem się ani nawet nie przytulałem. Kiedyś postanowiłem sobie że zrobię to tylko z jedną i po ślubie. Jak widać dość długoi wytrzymałem gdyż tak na dobrą sprawę o seksie myśli się już w wieku ok. 16 - 17 lat. Mam powodzenie u dziewczyn ale zawsze mówiłem sobie - NIE!!! Odmawiając dziewczynie odmawiałem także sobie tej przyjemności. Jednak ludzie się zmieniają i ja chyba też. Czuję potrzebę spróbowania jak to jest. Dlatego też postanowiłem zajrzeć na forum. Drogie kobietki : - jeżeli któraś z was ma ochotę zabawić się ze mną - jeżeli któraś z was chce abym jej wylizał pewne narządy ciała - jeżeli któraś z was ma ochotę pobawiś się moim wacusiem - jeżeli któraś z was chce poczuć się przez kilkadziesiąt minut jakby była w niebie - jeżeli któraś z was chce mile spędzić czas TO TAKIE OSOBY ZAPRASZAM PISZCIE ŚMIAŁO !!!!!!!!!!!!!!! Raczej nie planuję mieć teraz dziewczyny z powodu zbyt małej ilości czasu ale na przygodę chętnie bym się zdecydował. Chciałbym także żebyście pisali tu wszyscy. Jeżeli nie znajdzie się ktoś kto będzie miał na mnie ochotę to trudno. Choć uważam że straci na tym troszkę. Tak mi się wydaje bo jestem dość przystojny, opalony z ładnym torsem chłopakiem. Poza tym miły, potrafiący słuchać, odpowiedzialny, szczeru do bólu. Mieszkam na terenie woj, mazowieckiego i raczej tylko takie osoby tzn.te które mieszkają również w pobliżu warszawy będą w krręgu moich zainteresowań. Nio chyba że ktoś lubi dojeżdżać he he. Bardzo proszę o niepodpisywanie się pod moim nickiem , tak jak to zostało zrobione na innym moim wątku. Wszelkie niejasności od razu będę wyjaśniał. Czekam na wasze pytania nio i liczę na to że również od siebie napiszecie cioś ciekawego. Mile widziane także komentarze panów , ale tylko komentarze . Żadnych ofert nie przyjmę. Dzięki za zapoznanie się z moim wątkiem. Wszystkiego najleppszego życzy wasz kochany miluszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zło buahahha
skoro masz powodzenie u dziewczyn to w czym problem?Wystarczy powiedzieć tak a nie zaśmiecać forum takimi szmatławcami.Ogarnij sie colo i idź już spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balantajsa
ciekawi mnie te kilkadziesiat minut przyjemności. Skoro będzisz to robić pierwszy raz to od przytulania sie już spuscisz i po zabawie heheheehhehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rekordzista
Trzeba nie wyrwiesz w realu skoro taki kozak z ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkjfhgkj
lol jak ten dzieciak co szukał na jutubie dzewiczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hadrian nairdah
no no...jego ulubionym sportem są zapewne szachy.hehhee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mfgf
tamten koles niebyl z youtube tylko na fotke ten filmik zrobil -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość judaimaiauad
a po co się czepiać szczegółów?Skoro nie widać róznicy to po co przepłacać?Dosia czy inny proszek----youtube czy fotka-jeden ch*j!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×