Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

POzycja wpół zamknięta

Wygląd ma znaczenie

Polecane posty

Przyznaje otwarcie, że wygląd chłopaka ma dla mnie znaczenie. Problem w tym, że od paru ładnych miesięcy jestem wolna i przystojni (moim zdaniem) kolesie, ktorych poznaje okazują się zakochanymi w sobie dupkami lub szukają szybkiego numerku. Próbowalam spotykać się z fajnymi, ale dla mnie nieatrakcyjnymi facetami i nic z tego nie wyszło, bo w gruncie rzeczy mnie nie kręcą.....Czy nie wartościowych przystojniaków????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1989
nie ma wg.mnie znam moze gora pieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakochany w sobie dupek
nie mozna miec wszystkiego, wiec ciezko o wartosciowego przystojniaka lub wartosciowa i piekna kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednego znam
ale nie dam Ci namiarow na Niego. bo moj On :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieporadnaa
a ty jestes piekna i wartosciowa, ze masz takie wysokie wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękny i wartościowy... bezcenne... za wszystko inne zapłacisz kartą mastercard :P hehhe przecież są piekni i wartościowi zarazem tylko popatrz głębiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to juz jest
ze sa ludzie piekni i sa ludzie wartosciowi;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okrutni jesteście... Dla facetów wygląd też jest ważny. Nie oczekuje powalającego modela, ale kogoś dla mnie wyjątkowego. wielu facetów ma brzydkie przyjaciółki z którymi się świetnie dogadują, ale nie iskrzy z wiadomych powodów. Nie chce w tym momencie nikogo obrazić- takie są fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marketing bezpośredni
albo coś jest drogie albo dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka w dłoń i zapierdalaj
może się znajdzie za siódmą górą, tylko to strasznie strasznie daleko a bliżej masz do kotowni gdzie pan józek daje do pieca rzetelnie i jest dobry niestety cały czarny i nie widać czy przystojny czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świeczka*
bo podobno nie musi być przystojny tylko żeby miał dobre serce gruby portfel i był przystojniejszy od diabła reszta tylko w erze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieporadnaa
a nie uwazasz ze od wygladu wazniejsze jest jaki ten facet jest w lozku? bo moze byc superprzystojny a w lozku beznadziejny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Całościowo Twoja wypowiedź to półprawda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
"(...) wręcz przeciwnie wolę biednego studencika, który mnie rozumie." Póki mieszkasz w akademiku, a rodzice ślą pieniążki na pewno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co to za mit z tym biednym studencikiem. Studenci pracują i mają pieniądze, albo ich rodzice utrzymują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana wnuczka smirnoffa
świeczka w dłoń i zapierdalaj :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepsze wyjście- przygarnać jakiegos głupawego przystojniaczka na dwie/ trzy noce a potem wymienić na nowego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghnghn
Oczywiscie że ma znaczenie i tylko idiotki zaprzeczają. Ciekawe czy tak chętnie spędziłyby życie z kimś kto ich odpycha fizycznie. Nie jest to równoznaczne z tym że facet musi być przystojny. Ma się po prostu podobać tej jednej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaos
wiec ma byc przystojny, inteligentny, majetny, dobry, czuly, kochajace, seksowny, ..... moze napisz do Swietego Mikolaja albo modl sie o cud nad Wisla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ponoć jestem przystojny :] Swoją wartość też znam :] Jak dla mnie wartościowy przystojniak, z racji swojej wartości nie pcha się do panienek na siłę szukając szybkiego numerka :D Błędne kółko :) Poszukaj w bibliotece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
Moj maz jest piekny i wartosciowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnvmnbvn
"wiec ma byc przystojny, inteligentny, majetny, dobry, czuly, kochajace, seksowny, ..... moze napisz do Swietego Mikolaja albo modl sie o cud nad Wisla? " Mój mąż jest własnie taki. :) Przystojny, inteligentny, czuły. Najlepszy mężczyzna na świecie. Cuda się zdarzają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×