Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwiikkttoorriiaa

w co się ubrać na randkę - pomocy

Polecane posty

Gość wwiikkttoorriiaa

Pomóżcie mi zdecydowac się w co się ubrać na randkę. Wychodze jutro wieczorem pierwszy raz z nowo poznanym facetem. Nie wiem gdzie pójdziemy, ale najpewniej gdzies na piwo. Zastanawiam się czy założyc jeansy i jakiś sweterek plus balerinki, czy może spódnicę, bluzeczkę i szpilki? Ale kurde jak się odstawię za bardzo to też głupio. Co radzicie? Wychodzimy wieczorem więc będzie już chłodno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie to obie opcje pasuja. Jesli jednak masz sie czuc swobodniej w spodniach to idz w spodniach i jakiejs sexy bluzeczce czy tam sweterku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwiikkttoorriiaa
No właśnie ja w spódnicach zaczęłam chodzi dopiero jakis miesiąc temu takze nie wiem czy nie za bardzo się wystroję..... Moze lepsze będą jednak spodnie i coś fajnego na górę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym ubrała jakies dzinsy, bluzkę i sweterek. Bardziej mi się to kojarzy z pierwsza randka niz szpilki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe już gdzieś cos takiego pisałam :P generalnie nie wiem ile masz lat, ale proponuję popielate jeansy, do tego jakas koszulka polo plus sweterek w serek i plastikowe koraliki, może i to brzmi tandetnie i zaraz zostane tu zlinczowana, ale to się naprawde dobrze prezentuje ;) coś takiego http://grono.net/gallery/photo/20302019/full/?p=19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta DoMACHowska
lepiej spódniczka jakaś... no i podstawowa zasada na randkę: żadnych majtek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwiikkttoorriiaa
Mam 25 lat, facet 28. Nie znosze popielatego koloru i polówek więc odpada ;) załoze chyba jasne jeansy i albo zielony sweterek taki z golfem wywyjanym lub czarny sweterek z rękawe 3/4, albo czarną bluzeczkę z rękawem 3/4 i na to białą taką jakby tynikę z golfem w wersji kimona, brzmi dziwnie ale wygląda super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwiikkttoorriiaa
Ok, ale dopiero po pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisanie - kiedy nie widzimy Cię..nie znamy Twojego charakteru..tym bardziej tego faceta..jest zdaje mi się bezcelowe. I jeansy i spódnica będą dobrym wyjściem - masz wyglądać seksownie, ale nie emanuj seksem ze wszystkich stron :] Jednak ponad wszystko polecam sukienki! na randki są rewelacyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwiikkttoorriiaa
Na sukienkę będzie jutro zdecydowanie za zimno ;) poza tym nie musicie mnie znac żeby doradzić, chodzi mi o ogólne doradzenie typu, spodnie tak, spódnica nie, a nie doradzenie typu włóż te jasne spodnie plus tą bluzkę w której ci tak ładnie a w której byłaś tu i tu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwiikkttoorriiaa
Mniej więcej tak to wygląda http://www.voila.pl/389/h6sa0/?1 z tym że zdjęcie jest kiepskie bo sama je robilam z bliskiej odleglości. Dól jes weższy i rozszerza się wszystko ku górze, góra nie ma rękawów tylko tygląd kimona, wiem że tego nie widać na zdjęciu ale tak jest ;) i do tego oczywiście jasne jeansy by byly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa
sorki nie obraz sie ale srednio to wygląda...takie niewiadomo co... masz super figure podkresl to (niekoniecznie wyzywającym strojem). zaloz ciemne jeansy, i np rozpinananą koszulowa bluzke ale w miare dopasowaną, no i cos na szyje, i do tego buty na srednim obcasie.. nie wiem co amsz w szafie wiec trudno doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram przedmówcę
strasznie... nijaki, zachowawczy zestaw. Taki na spacer z psem a nie na randkę. Lepiej właśnie włóż jakąś obcisłą bluzkę, lekki dekolt, biżuteria. No i talię podkreśl bo chyba ją masz a w tej tunice to jak w worku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa
dokladnie.. jak na spacer z psem...;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popieram przedmówczynie. Dżinsy są ok, ale mogłabyś podkreślić talię i pokazać dekolt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba chcesz odstraszyc tego goscia W tym jestes kompletnie bezplciowa Nie masz naprawde w szafie nic bardziej kobiecego!?Figure masz naprawde ladna i szkoda byloby tego nie pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba chcesz odstraszyc tego goscia W tym jestes kompletnie bezplciowa Nie masz naprawde w szafie nic bardziej kobiecego!?Figure masz naprawde ladna i szkoda byloby tego nie pokazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętnie bym doradziła
ale skoro nie chodze na randki bo stara baba ze mnie to chyba moje zdanie na nic się nie przyda ale tak wspominając z dalekiej przeszłości to ubralabym jeansy i swterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pierwszą randkę głupio jest wyglądać jakby się myślało nad strojem 3 godziny (przynajmniej jeżeli chodzi o zwykłe wyjście na piwo) - ale bez przesady, ten strój który zaprezentowałaś jest koszmarny, taka nijaka podomka. Jak dla mnie - ubierz się zgodnie z regułą, że albo pokazujemy nogi, albo dekolt. Czyli albo dżinsy a do tego obcisła bluzeczka z głębszym dekoltem i jakiś wisiorek ewentualnie - albo dość "zwykła" bluzka - a do tego np. krótka prosta spódniczka, buty nie muszą być nawet na bardzo wysokim obcasie. Czyli na luzie, ale jednak troche sexy - bo przegięcia w stylu sylwestrowo/imprezowa kreacja albo strój katechetki (to co zaprezentowałaś) są niezdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwiikkttoorriiaa
Nie wkladam tego ;) wrzucilam to zdjęcie bo obiecalam rano :) wkladam jasne jeansy i czarny sweterk z rękawem 3/4 z wywijanym golfem który po wywinięciu tworzy lekki dekold w lódeczkę plus balerinki czrane lub ewentualnie w czarno srebrne paski. Będzie super widać figurę ale też nie wylgarnie ;) myślę że będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komunikat...................
na kafe sa same paszczetyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram przedmówcę
No, to jest fajne - trochę wyjściowe, trochę na luzie :) tylko jakoś nie przemawiają do mnie duże korale do takiego dekoltu, może wiszące kolczyki? Ale ja się nie znam na modzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×