Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasieczka

goraczka u malucha

Polecane posty

mam pytanko. czy to normalne ze dziecko w pierwszym miesiacu dostaje 2 razy goraczki ok 37,8? lekarka powiedziala ze mały zdrowy,wyniki krwi i moczu ok. to skad ta goraczka? czy mialyscie tak ze swoimi pociechami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vicka
Mnie lekarka powiedziała, że taki stan podgorączkowy dziecko może mieć z powodu płaczu, zmęczenia, głodu i tysiąca innych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robikii

W zestawie BabyTemp+kompres żelowy mini najbardziej podoba mi się że wszystko jest takie wszechstronne. Termometr zmierzy mi wszystko, nie tylko gorączkę, ostatnio jak chciałam sprawdzić ile jest stopni w pokoju u córki to też sobie poradził. A jeśli chodzi o kompres to bardzo dobrze działają takie okłady na moje migreny chociażby. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna
Dnia 14.02.2019 o 15:38, Gość robikii napisał:

W zestawie BabyTemp+kompres żelowy mini najbardziej podoba mi się że wszystko jest takie wszechstronne. Termometr zmierzy mi wszystko, nie tylko gorączkę, ostatnio jak chciałam sprawdzić ile jest stopni w pokoju u córki to też sobie poradził. A jeśli chodzi o kompres to bardzo dobrze działają takie okłady na moje migreny chociażby. :)

polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×