Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna_dziura

rocznik 86 jesteście tutaj?

Polecane posty

Gość gdzie jest moj laptop
My name is Dziura, Czarna Dziura, my sikret name is 007, reszty nie trzeba :classic_cool: dobrze, przynajmniej bedziemy wiedziec kiedy kurczaki odmladzaja :-o slyszalem kiedys o koniecznosci posiadania pieluch w biedronkowych kasach, moze to przezytek, ale jesli nie to z jakich korzysta? z tych firmowych? ;-) chociaz ostatnio wspominala cos o cieplych majtach, moze to o to chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam..tez jestem rocznik 86 i jestem dumna z tego..i faktycznie jest duzooo ludzi z 86:)to po tym czarnobylu chyba takie rozmnazanie:D pozdrawiam wszytskie 86:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
kolejna malolata :-p 🖐️ dziura, jednak jest bardzo tajemnicza, moze w ten sposob probuje porozumiec sie z "ziomalami" z innych biedron :-o czujesz sie wykorzystywana? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
wypraszam sobie zeby ktos kto ledwo zaczal wygladac z pod stolu mnie oczernial 😭 dostaniesz do biedronowych bulek arszeniku za kare :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomale z innych biedron:D:D laptop to w końcu z jakiego rocznika jesteś?:P Bo nie wiem czy mówić do Ciebie per gówniarz czy per Panie starszy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
jestem mlodszy :-( mam 13 lat i jestem prawiczkiem, czy to nie dziwne? :-( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wasze indywidualne to zmykam:)nie bede przeszkadzac ale milo bylo poznac pa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laptop Ty stary cap jesteś, napewno jesteś starszy:P To widać:classic_cool: Zresztą pisałeś, żeś rocznik 98:classic_cool: a mas tsynaście latek. Kto Cię matematyki uczył?😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
jednak kobiety sa malo rozgarniete i do tego '86 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
to do pani powyzej bylo, chociaz do kazdej pasuje :-p nie jestem stary i na pewno nie cap :-o mam 13, to jest pewne, ale z liczeniem mam klopoty, a Ty sie nie nasmiewaj bo bedzie u pani 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
musze jakies ladne uzasadnienie przedluzenia sesji napisac, praca w biedronce na 3 zmiany bedzie ok? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
juz wiem jak to jest, gdy szparka rozmawiala sama ze soba 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
trzeba sobie jakos radzic w tym pojebanym :classic_cool: wszystko naraz robie, ale przysiegam, ze jestem mlody, mam tradzik i nigdy sie nie calowalem z kobieta (z mezczyzna tez nie, zeby nie bylo) 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, bo jak byś casanova był to miałbyś nick "gdzie jest mój kondom":D skoro na studiach jestes to albo jesteś jednak z '86 albo coś koło tego. Aleś Ty wstydliwy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
ta, a zamiast jakiegos stempla paragon fiskalny bym dostal :-D chyba juz sklecilem, a nie wiesz czy na koncu dodac cos w stylu: prosze o pozytywne rozpatrzenie i poinformowanie mnie telefonicznie oraz listownie? a, no i czy przedluzenie do sesji zimowej, myslisz ze wchodzi w gre? przejdzie? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
albo gdzie jest moja nowa szparka? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisz, że prosić o pozytywne rozpatrzenie ze względu ciężkiego upośledzenia umysłowego oraz, że potwierdzenie mają przesłać wraz z nieoznaczonymi banknotami na adres najbliższej biedronki:classic_cool: Przedłużenie do 2012 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
naucz sie skladac zdania bo inaczej tylko biedronka w przyszlosci Cie czeka :-p nic nie napisalem, chyba sie zorientuja, ze musza to zaakceptowac, inaczej straca bardzo powaznego studenta, ktory ma zamiar w sesji zimowej wszystko zaliczyc za 1 podejsciem :classic_cool: chociaz na kilka semestrow, ktore gdzies tam mialem, tylko raz mi sie taka sztuczka udala :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
informatyka :-o niesamowicie glupi kierunek, nie polecam, jakby co to trzeba wybierac administracje publiczna :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
no, myslalem ze mam "2" matematyki do zaliczenia, okazalo sie, ze 3, musze chyba zaczac romansowac z prowadzaca, moze bede mial lzej? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
:-o moze lepiej nie, przypomnialem sobie jej tylek :-o :-o nie bardzo jeszcze wiem gdzie jest dziekanat szkoly, bylem tam tylko raz, jade na czuja, same klody pod nogami dla porzadnego czlowieka :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×