Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna_dziura

rocznik 86 jesteście tutaj?

Polecane posty

Gość no co jest do diabła
czyli jedna kasa w biedronce otwarta później ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
jadlem kitkata, bialego, zajebisty :classic_cool: biedronka ma bardzo dobre platki ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
biedrona nie taka zla, platki miodowe sa wysmienite ;-) za to np w tesco maja najlepszy chleb jaki w zyciu jadlem, a nawet dwa rodzaje tam sa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chleb to kupuje w malym sklepiku pod domem i tez pycha :classic_cool: a masz racje, ja tam czesto zakupy w biedronce robie i jakoś nie narzekam ;) a poza tym calkiem nieźle tam zarabiaja nawet na kasach, a w centrum logistycznym biedronki JMD to już całkiem dobrze, że mozna im zazdroscic 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
ile? moze sie nimi zainteresuje :-D do biedrony za czesto nie chodze, 1-2 w miesiacu, ale jestem stalym bywalcem tesco :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laptop no dużo zarabiaja w JMD, mam wiadomości z pierwszej ręki ;) jak masz gdzieś w pobliżu centrum to sprawdź oferty bo czesto maja nabory :P tesco nie lubie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie młodzieży:D🖐️ Witam nowo przybyłych >>> Dziubas też jestem z końca, ale z 19.12;) Ja z biedronki lubię wafle ryżowe:classic_cool: No i jeden ser mają świetny - jest boski do mojej pizzy:classic_cool: a w tesco nigdy nie byłam:O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nigdy tesco na oczy nie widziałam chyba, nawet obok niego nie stałam:D Dziura przerąbane😠 Pociesz się, że dziś już czwartek, jeszcze jutro i weekend:D Btw. Dziura, laptop z jakich województw jesteście? miast nie musicie pisać, ale tak w przybliżeniu?:P ja jestem z okolic Gdańska:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
tesco mam najblizej, codziennie przechodze obok, wiec zakupy tam robie ;-) mazowieckie :classic_cool: jmd, chyba siedzibe mieli przy mojej poprzednie robocie, albo cos mi sie pomylilo, ale to daleko :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
nic nie ma, najwyrazniej IT obsadzone :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
tak, sprawdzilem w calej polsce do IT nie ma 😭 czuje, ze trace szanse zyciowa 😭 oby szybko cos z tym zrobili :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
netto? ;) moja watla postura i brak bicepsa 46cm nie pozwala mi nawet pomyslec o ciezkiej pracy przy rozladunku :-o mam uraz do takich rzeczy, w podstawowce i lo tyralem z kumplami za psi grosz w pobliskiej hurtowni materialow budowlanych. po 8h rozladowywania tira z pustakami i worami cementu dostawalismy tak ze 20pln na glowe :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
jak na magazyniera to niezle, a wszyscy jecza ze tylko praca za 1200 jest. praca jak i placa jednak mnie nie satysfakcjonuja ;-) ale moze w it jest lepiej niz mam teraz skoro tak dobrze placa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
albo sie namyslilem bo w sumie nie lubie tej firmy :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magazynier tam to najniższa płaca i stanowisko... tzn. ja sie opieram na informacjach z Małopolski, nie wiem jak tam u Ciebie :p zalezy jeszcze ile zarabiasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×