Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kciukiem

ULUBIONY SERIAL?? KOLEJNY DENNTY TEMAT ALE CIEKAWY

Polecane posty

Jakie są Wasze ulubione seriale?? Moje to charmed ;) a z rowrywkowych miodowe lata i świat wg bundych bundych od kilku lat juz sciagam i trzymam na honorowej poleczce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze, ze nikt nie lubi seriali na pewno kazdego dnia przynajmniej polowa z was siada przed m jakmlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię: Ally MacBeal Szpital na peryferiach Autostradę do nieba Batmana Kości Boston Public Brzydulę Betty Columbo Chirurgów Criminal Minds Czarodziejki Czas honoru Czego się boją faceci Dempseu& Makepease na tropie Daxter Detektyw Monk Dollhouse Dom nad rozlewiskiem Dom Saddama Doręczyciel Dowody zbrodni Drużyna A Eastwick Flash Forward Friends Fringe Gotowe na wszystko Herkules Hung Jedenasta godzina Jericho Magnum Majka Merlin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie targaj ziomala za afro
lie to me, mimo że dojście do prawdy, które calowi zajmuje 45 minut, mnie zajmuje 15, przewidywalny strasznie, ale przynajmniej dzięki niemu ogarniam ludzkie twarze :classic_cool: a poza tym oz, sleeper cell, desperatki, kości, csi: ny/miami, dexter, flashpoint, bez skazy, men in trees no i dwa mini - band of brothers i generation kill. a z polskich tylko pitbull. no i supernatural kiedyś lubiłam, ale zszedł na psy, więc nawet nie chcę o tym myśleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabia Wąs Rosporek-Walicipski
serial, którym akcja nie ciągnie się z odcinka na odcinek tylko, jeden odcinek, jeden temat, jak się jeden odpuści, o nie trzeba szukać gdzieś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mięso armatnie
obecnie oglądam jedynie gotowe na wszystko, lie to me, flashpoint i jak poznałem waszą matkę. reszta jak dla mnie mizerna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRINGE NA GRANICY SWIATOW
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nin666
to dziwne, ze nikt nie podaje tego. Queer as Folk!!!! \m/ ];-}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gulululululullulu
Tancerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka serialowa
ja uwielbiam True Blood!!! 3 sezon dawno widziałam czekam na 4 oprócz tego: Pamietniki Wampirów Herosi Friends Hellcats 90210 Ghost Whisperer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×