Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja i jej oddział

Do mam siedmio-latków

Polecane posty

Gość alicja i jej oddział

Czy mozecie mi napisać ile ważą wasze dzieci.Mój syn za miesiąc konczy 7 lat i juz od dłuższego czasu wazy 23kg.Niby nic nadzwyczajnego,ale je jak opętany.Po 3-4 talerze zupy.Za godzine znów by coś chciał.Może szybko rośnie,a może to coś innego.Tasiemiec?Nie wiem kiedy powinnam zacząć sie niepokoić. Mój mąż nalezy do tych ludzi którzy jedza tonami a nic nie przybieraja na wadze,ale u dziecka to raczej dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja i jej oddział
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dziecko
tez ma 7 i wazy 23kg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój 7 latek waży 24
ciągle słania się z głodu ;P Po obiedzie w szkole (2 dania) o 12.30 przychodzi przed 14 i zjadłby konia z kopytami;P Ciągle jest w ruchu, więc widać tego potrzebuje. Wszystkie wyniki ma w normie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja i jej oddział
Czyli chyba norma?Czytałam,że dziecko idace do szkoły powinno mięć min 120 cm wzrostu i min 23 kg,ale to jego jedzenie mnie przeraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam.........
oczywiście warto zrobić jakieś przynajmniej podstawowe badania..ale nie panikuj Mój siedmiolatek, skóra i kości, zjadł dziś na kolację całą wekę (kanapki) i szukał jeszcze coś na ząb :o Co to będzie za 10 lat? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja i jej oddział
Wiesz...ja wiem jak to jest.Mój maz pochłania taaaakie ilości jedzenia.A ma 189cm i waży 80 kg.I nic sie nie zmienia.Ja wiem,że dzieci w tym wieku baaardzo szybko rosna,ale żeby aż tak jadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxxxa
Mój syn za dwa miesiące skończy 6 lat i waży 20 kg. Są takie dni, kiedy mógłby jeśc bez końca, a czasami jedzenie może nie istnieć. Na dodatek ma bardzo dużo ruchu, więc małe szanse na przytycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj 7-latek tez je tonami:D ale On zawsze bardzo duzo jadl... Teraz tylko ciagle slysze \"glodny jestem\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×