Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no_mercy

Siarczyste bąki

Polecane posty

Gość no_mercy

Faceci, czy wy się naprawdę nie wtydzicie? Dlaczego każdy facet z rana tak głośno i bez żenady puszcza bąki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_mercy
o fuj! nie chcę takiego wieprza w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no_mercy
nigdy się ie przyznam ale uwielbiam te zapachy i gdy moj wieprz pojdzie do pracy sama pierdze bez opamiętania wachlując koldre i upajajać się zapachem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieweczka obok laseczka
a wy nie pierdzicie?:D ostatnio to ja bylam przylapana na pierdzeniu przez mojego faceta przy siusianiu wszedl mi do wc i akurat mi sie pierło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubimy jeszcze "głosno" robić kupę... głośno smarkać w łazience, dłubać w nosie, grzebać kluczykami od auta w uszach, rzucac skarpetki gdzie popadnie... rzucać brudne gacie do kosza z waszą czystą bielizną, siorpać zupę, iść spać bez prysznica, pierdnąć podczas bzykanka... etc etc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiamyt leżeć jajami do góry, bekać przy jedzeniu i piwie, uchlać się aż się pozygamy etc tec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna
sram do zupy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiemalami
ja pierdze czesciej niz moj facet, cham nie umie sie zachowac to czemu ja mam sie krepowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coco Chanel no 5
moj były puścił kiedyś bąka gdy miał orgazm ,,,, myślałam ze umrę ze wstydu za niego. a on mi na to "wiesz jaki to jest wysiłek"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak albo nie
popaprany,chy Cie przegrzało,a tak pięknie zaczynałeś dzisiaj karierę na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coco Chanel no 5
moj obezny za każdym razem jak dostaje orgazmu puszcza na mnie wielkiego cieplego stolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak albo nie
hehehehe..kurcze,ale wam cudownie odbija no no no no no....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coco Chanel no 5
wtedy ja go oczywiście ze smakiem zlizuję :p a potem leżymy przytulni a on do ucha mi szepce 'kocham cie Madziu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak albo nie
taki jeden nie ma u mnie szans,bo właśnie mu się odbija....jak tu takiego całować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fghfgh
Jasne że kobiety to robią! Dłubią w uszach czym popadnie, dłubią w nosie głośno i namiętnie pierdzą, patrzą na swoją kupę, grzebią sobie w pępku, bekają itd itd. Ale my - w przeciwieństwie do facetów - robimy to gdy jesteśmy same. Nie raczymy tymi wspaniałościami naszych mężczyzn. I oni powinni robić to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - czyli krytyka, bo ktoś pisze coś co kobietom nie odpowiada... Jestem facetem - jak każdy facet lubię sobie pierdnąć przy sikaniu etc - coś w tym złego? To że lubię sie uchlać (jak jest dobra okazja)... jak każdy facet... reset czasem dobrze robi :) Nie znaczy to, że to wszystko robię przy kobietach... sama natura :) Jak to mówią - nic co ludzkie nie jest mi obce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak albo nie
odbija mu się oczywiście po stolcu chyba są bardzo ciężkkostrawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak albo nie
tu podszywacz,jak cie pierdyknę to ci się łepetyna przekręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BTW - czemu ma mi zależeć na opnii nicków, które raczej nigdy nie staną się osobami w moim życiu? Oddzialem forum "kafeterki" od reala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak albo nie
jak chcecie coś pisać do śmiechu to piszcie pod swoimi nickami,a nie robicie chlew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak albo nie
a teraz ide zwymiotować do wanny bo moj men przyjdzie zara ło a obiecałam mu romantyczną kąpiel :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa... byłbym zapomniał... Lubimy też "odcharknąć" nocne zaległości z nosa i gardła po goleniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobiemalami
jeszcze przy facecie to spoko ale np mój stary znajomy to robi przy paru osobach, na jakiejs imprezce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak albo nie
popaprany,ale dzisiaj tak fanie gadałeś z taką jedną śliczną panią z forum.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak albo nie
ze sobie palnowe strzelalam jak to czytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×