Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no_mercy

Siarczyste bąki

Polecane posty

Wiem, ze gadałem - czy była śliczna akurat nie wiem i szczerze nie robi mi to różnicy... rozmawiałem z tym co ma w główce a nie w majtach i pod stanikiem. Jak będzie okazja to znów pogadam - co to ma do puszczania bąków podczas sikania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak albo nie
kurcze,jednak -nie wszystko złoto,co się świeci...a jużchciałam do gościa jakiś miły mailik wysłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak albo nie
szukam frajerow na kafe . wabie ich mailami potem zaciągam w ciemną brame a na końcu wiecie co robie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak albo nie
rozwodzenie się nad tymi bąkosmarkami to dla mnie zero męskości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak albo nie
podszywacz,bo cię lutnę lewym sierpowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow... normalnie mam się czuć "porzucony" bo mi maila nie napisałaś... sory ale nie każdy facet, który coś do Ciebie pisze chce Cię przelecieć... najwyraźniej mnie z kimś pomyliłaś... Tak jak Ci pisałem - wysłucham i doradzę, nic poza tym... I dalej nie rozumiem co ma pisanie na forum do puszcania bąka przy sikaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak albo nie
zgwałcę cię w bramie a jako trofum zabiorę twojego siusiora małego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie strzelanie focha i ocena kogoś po tym że żartuje w męski sposób i o męskich "ułomnościach" to już lekka przesada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak albo nie
no to ja się zmywam,podszywaczu kontynuuj..widać masz większe rozeznanie w temacie smrodków:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak albo nie
ale z tym siusiorem i do tego małym,nawet mi się podbało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Coco Chanel no 5
zawsze lubiłam to imię.... ale smrodu z Twej gęby nie lubię :) bo nawet nie masz mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak albo nie
lubie puszczać bąki podczas seksu prosto w twarz mojego wujka czesia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak albo nie
i go zaniose do wietnamczyka żeby zrobił z niego pysznego hod-doga na którego wstąpisz jak będziesz wracał obolały do domu błahahahahaha wspominałam już że ci powyrywam wszystkie włochy z tej twojej pierdzącej raz po raz dupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak albo nie
człowiek jest tylko człowiekiem,jak mu się wymsknie ,to co z tego? jednakże upajanie się tym,to inna sparawa;) - mnie zero męskości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurna chata
ależ ten podszywacz wczuł się w rolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coco Chanel no 5
sam nie masz mózgu - odczep się odemnie i od tego co robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieweczka obok laseczka
normalnie wymiękam :d:d:d:d:d:d:d:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tak albo nie
ok spadam- pozostawiając Wam niedosyt mojej radosnej twórczości :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Coco Chanel no 5
zawiedziona milość :D wolałam wąchać bąki mojego byłego bo miał przynajmniej jaja, a Ty nie masz jaj i nie miałeś ptasi łebku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruksela1100
ja tam się nie krępuje- puszczam bąki takie że ho ho i cow wtym dziwnego? jak chłopak kocha to zrozumie. leżym pod pościlą i ja mu takie jajeczne sadze że hej a on do mnie tylko- kochanie nie pierdz bo się zżygam za raz. ale to normalna żecz bo ja mam wielki spust do jedzenia dużo jem dużo pierdze dużo sram :-) taka jestem i o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruksela1100
każdy pierdzi a kto mówi że nie t jest hipogryfem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie - czemu jedna ze stron ma się czuć skrępowana bo jak puści bąka to partner/partnerka uzna to za nietakt... przeciez to chore jest. Związek powinien dawać swobodę (oczywiście wszystko ma swoje granice i strony powinny je ustalić) bo gdzie facet czy kobieta ma się czuć bezpiecznie i swobodnie jak nie przy żonie, mężu, partnerce czy partnerze? Pogląd - oh, jaka ja jestem piekna a puszczanie bąków jest fuj - to staraszna dziecinada i brak tolerancji dla ludzkich przecież zachowań czy odruchów... Straszny świat by był gdyby więcej ludzi tak myślało - puściłes bąka - chce rozwodu! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruksela1100
popaprany>> chce na ciebie puszczać bąki chce na ciebie zrobić kleksa chce zebyś to lizał aaaaaaaaa orgazm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To polecam jakieś strony z niemieckim szajse wideo... no i dobrego lekarza jesli chcesz się z tego wyleczyć (zapraszam do siebie :D ) Wolę kolację przy świecach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podła dusza ....
konwersacja kwitnie .. a popaprany po zupkach chińskich niestety bez bąków sie nie obedzie hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo... krabowa była... pikanta jak cholera :D Ale spokojnie - nie jest tak źle... shower wziąłem, ząbki umyłem, zarost zgoliłem - można uderzać w kimono :) Jeszcze tylko puszczę bąka przy wieczornym sikaniu i będzie komplet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×