Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość black_pearlll

Czy mozna po zerwaniu byc przyjaciolmi? jestem zalamana, wypalilam cala paczke.

Polecane posty

Gość black_pearlll

Dzisiaj zerwal ze mna chlopak.. Zaproponowal zebysmy byli przyjaciolmi ale.. nei wiem czy taka przyjaz istnieje w ogole. Znacie jakies przyklady. Jak myslicie? mamy szanse jako przyjaciele? Dodam ze rozstalismy sie pokojowo a powodem tego bylo ze nie jest gotowy na zwiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno, to się tak mówi na osłodę \"zostańmy przyjaciółmi\". Nie licz na to. Wypłacz to i idź dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można ale na to zazwyczaj
potrzeba czasu aż emocje opadną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oł maj got
Moja wielka milosc tak mowila, jak mnie zostawił. hahaha a okazuje sie, ze facet gdy mowi :"zostanmy przyjaciółmi, nie jestem gotowy na związek, chce byc sam" znaczy ze ma kogos innego. Serio, sprawdza sie to w 100% !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała871019
Zapomnij o nim. Nie ma czegoś takiego jak przyjaźń z byłym. Nawet jeśli on jakimś cudem naprawde chce sie z tobą przyjaźnic( w co bardzo wątpie bo raczej powiedział to na odczepnego) to ty bedziesz miala ntylko niepotrzebna nadzieje ze on moze jednak do ciebie wróci a po co ci to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie zycie
Ze mna tez zerwal chlopak i tez chcial zebysmy zostali dobrymi przyjacioli...ale ja nie wierze w przyjazn pomiedzy chlopakiem a dziewczyna a co dopiero przyjazn ze swiom eks. To sie nie moze udac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryzowa Panienka..
ja tez z moim zerwalam i mielismy byc przjaciolmi ,ale nic z tego nie wyszlo.Nie umiemy ze soba rozmawiac ,jest gorzej niz jak bylismy razem.Nie ma szansy zeby bylo lepiej.W zasadzie zaniechalam wychylania siez tym zeby byc z nim w kontakcie.Nie potrzebuje juz mnie w swoim zyciu.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×