Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Radek1985q

Czy te buty ROXY są oryginalne...Pytanie do Pań

Polecane posty

Gość Radek1985q

Witam, Chciałem kupić w sumie bez okazji buty mojej dziewczynie która szaleje za firmą ROXY wlasnie tej firmy je znalazlem... Prosze napiszcie czy wg was sa one oryginalne i czy warto je kupic ... no i niech Pani powiedzą czy są ładne. To one: http://allegro.pl/item424199073_nowe_buty_ba lerinki_roxy_r36_za_50_ceny_sklepowej.html Jak znacie jakis sklep z tymi butami napiszcie adres... Dzieki wielkie kochane Panie Pozdrawiam Radek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serek malinowy
wygladaja na oryginalne, ale czy sa ladne to kwestia gustu - wg mnie sa bardzo srednie... poza tym jest takie popwiedzenie, ze jak sie kupi partnerowi buty to on w nich odejdzie ;) wiec moze lepiej jakas bluzeczke? torebke? pasek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pfffffffffffffffffff
brzydkie i za drogie jak na takie szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli szara myszka
jeśli Toja dziewczyna lubi stonowane rzeczy i jest raczej typem \"szarej myszki\" to mogą jej się spodobać:) ale raczej odradzam, bo idzie jesień, a te buty wybitnie letnie są- nie pochodzi sobie a w przyszłym roku trendy się zmienią. Radzę poszukać jakichś jesiennych butków - jeśli modnisia to szaeych szukaj:)) podobno tej jesieni najmodniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×