Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wykrywanie ciąży

wykrywanie ciąży

Polecane posty

Gość Wykrywanie ciąży

zrobiłam 2 testy ciążowe i wyszły mi pozytywnie!następnie udałam się do lekarza w celu potwierdzenia ciązy !niesty na usg lekarz stwierdził ze jeszcze nic nie widzi(chodzi o ten zagnieżdzony pęchrzyk ciążowy w macicy)!mam przyjsc na nastepna wizyte za tydzien!mam jednak takie pytanie!Do którego tygodnia lekarz może mięć problemy z wykryciem ciąży poprzez usg????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do szostego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wykrywanie ciąży
Czytałam że jakaś dziewczyna pisałą ze dopieor w ósmym jej lekarz wykrył bo wcześniej podejrzewał pozamaciczna!ja jak cos to jestem dopiero w trzecim!Wiec jak mam czekac 5 tyg w niepewności to nieciekawie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pęcherzyk ciążowy zaczyna byc widoczny na usg przy becie hcg powyżej 1000 jednostek... więc czasem jest możliwe jego zobaczenia już w 5 tc a czasem dopiero w 7 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie chesz czekać w niepewności to zrób sobie betę hcg z krwi w odstępie 48 godzin i jeśli będą odpowiednie przyrosty (co najmniej 66%) to zank, ze ciąża rozwija się prawidłowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wykrywanie ciąży
dzieki baderka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja 28 i pół
ja byłam w 6 tygodniu na badaniu ginekologicznym , lekarz nie zauważył powiększonej macicy- w pierwszej w 8 tygodniu lekarka powiedziałą "oooo jaka wielka kula"- o macicy oczywiście. Wizyta ta nie dawałą mi spokoju testy 3 wyszły i już myślałąm o najgorszym tzn pozamacicznnej więc poszłam prywatnie na usg bo w przychodni dopiero za miesiąc była wizyta i w 7 tygodniu na usg wyszło wszystko. Moja siostra była na usg robionym przez pochwę w 5 tyg i wszystko było widoczne, oczywiście to co ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wykrywanie ciąży
a masz juz potwierdzoną ciążę??jak tak to w którym jestes tyg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem w 5 tc (od ostatniej @) ...u lekarza jeszcze nie byłam, bo nie chciałam się rozczarować tak jak za 1. razem, gdy poszłam za wcześnie... na razie robiłam betę i wygląda dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wykrywanie ciąży
Nigdy nie sądziłam że z wykrywaniem ciązy są takie problemy:)a czekanie jest najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie robił Ci usg? Dopochwowe jest najdokładniejsze i szybciej wykryje ciąze, ja poszłam w 5tc i juz było widać pęcherzyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×